DLA KOGO

dla par poszukujących nowych doznań, chcących urozmaicić swoje życie seksualne o ciekawy epizod

 

   WSTĘP


Wyboraź sobie, że jesteś na rozgrzanej słońcem plaży. W około wiele pięknych dziewczyn. Jedna z nich podchodzi do Ciebie, prosi o wysmarowanie olejkiem. Wysmarowanie olejkiem całego ciała. Bez wyjątków.

Następnie wyobraź sobie seks z taką osobą. Jak Wasze naoliwione ciała stykają się w miłosnym transie, fundując Wam zupełnie nowy wymiar doznań dotykowych.

 

   LOKALIZACJA


Optymalnym rozwiązaniem byłaby gorąca plaża, jednak wracając do rzeczywistości może to być Twój pokój z rozłożonym na podłodze bądź łóżku dużym prześcieradłem. Prześcieradło jest po to, aby nie zabrudzić oliwką więcej niż potrzeba.

Aby poczuć się choć trochę jak na plaży możesz włączyć grzejnik wyposażony w wiatrak – jeśli taki posiadasz.

Dodatkowo wszędzie naokoło ustawiasz świeczki – na wysmarowanych oliwką ciałach zobaczysz naprawdę niesamowitą grę świateł.

 

   PRZEBIEG


Zapraszasz partnerkę na niewinny masaż. Partnerka kładzie się na brzuchu przygotowanym prześcieradle, wcześniej ściągając z siebie całą garderobę.

Następnie siadasz na jej pośladkach (również cały nagi) i zaczynasz erotyczny masaż. Nie żałuj oliwki – możesz wykorzystać nawet całą butelkę jeśli chcesz. Zacznij od pleców i poprzez ramiona delikatnie przemieszczaj się niżej. Dużo czasu poświęć na pośladki i uda.

Następnie poproś ją aby obróciła się na drugą stronę i powtórz operację, tym razem koncentrując się na piersiach. Staraj się jednak aby jej narządy intymne nie miały kontaktu z oliwką – mogą zostać podrażnione.

Po skończonym masażu partnerka może Ci się zrewanżować lub od razu możecie przystąpić do spuentowania wieczoru.

 

   CO JEST POTRZEBNE


– duże prześcieradło, które zaraz po zabawie zostanie wrzucone do prania,
– oliwka do opalania

 

   ZAKOŃCZENIE


Zabawa nie wymaga wielkich przygotować a potrafi dostarczyć Wam naprawdę nowych i ciekawych doznań.