DLA KOGO


Dla par, które darzą się dużym zaufaniem i są otwarte na niekonwencjonalne pomysły

 

   WSTĘP


Jest to wspaniała zabawa, która pozwala pobudzić wszystkie zmysły, urozmaicić Wasz seks i przede wszystkim poeksperymentować. Osobiście preferuje kobietę w roli pasywnej, jednak rolami możecie się oczywiście zamieniać. Cały „pieprz” sytuacji polega na tym, ze jeden z partnerów całkowicie kontroluje przebieg zabawy, a drugi musi „poddać się” jego zabiegom.

 

   LOKALIZACJA


Sypialnia, łóżko z ramami, do których można przypiąć kajdanki.

 

   PRZEBIEG


Partnerka kładzie się na łóżku, jej ręce zostają zakute w kajdanki, które przypinamy do łóżka. Polecam dwie pary kajdanek, na każdą rękę, jest to dla partnerki o wiele wygodniejsze. Oczy zawiązujemy chustka. Zaczynamy. Partner jest tu panem sytuacji- zna on preferencje partnerki, ale chodzi o to, by poznać nowe, nieodkryte. Zaczynamy od delikatnego gładzenia całego ciała. Nie zapominajmy o twarzy- szczególnie głaskanie i rozchylanie warg. Następnie przechodzimy do mocniejszego masażu, przechodzimy od stop, poprzez łydki, uda, brzuch, piersi…Srom i łechtaczkę na razie zostawiamy.

Masować można dłońmi, świetne jest także delikatne dotykanie penisem. Tym bardziej, ze partnerka nie widzi co się dzieje, a jedynie czuje i wyobraża sobie te sceny. Możemy pomagać sobie także najróżniejszymi akcesoriami- piórkami, pędzlem do pudru…oczywiście wszystko najlepiej przygotować już wcześniej. Po reakcjach partnerki poznajemy, co sprawia największą przyjemność. Dużo czasu poświęcamy piersiom.

Masujemy, szczypiemy, podgryzamy- nawet, jeśli partnerka nie lubiła do tej pory gwałtownych pieszczot, może okazać się, ze w tej sytuacji wzmagają one jej podniecenie. Jeśli partnerka jest już wilgotna, masowanie można przerywać pchnięciami penisa w pochwie- tylko kilka razy i powoli, nie chcemy od razu kończyć zabawy, tylko wzmagać podniecenie. Tutaj mężczyzna jest panem sytuacji- on decyduje, jak długo trwają poszczególne pieszczoty i w jakiej kolejności.

Można tez usiąść przy twarzy partnerki i pozwolić jej ssać penisa- taka niespodzianka przy zamkniętych oczach na pewno ją ucieszy! Można stymulować jej zmysły na najróżniejsze sposoby- polewamy oliwka, gładzimy kostka lodu. Liczy się Wasza inwencja. Kiedy podniecenie sięgnie zenitu można zakończyć eksperyment i przejść do rzeczy- tu najlepiej ściągnąć kajdanki, partnerka będzie miała z pewnością dużo energii i skumulowanej namiętności do uwolnienia;) A nastepnym razem- zmiana rol.

 

   CO JEST POTRZEBNE


– kajdanki
– chustka do zawiazania oczu
– akcesoria: piorko, pedzel do pudru, kostki lodu, oliwka, wibrator…

 

   ZAKOŃCZENIE


Zabawa wymaga wzajemnego zaufania i odpowiedzialnosci- polecam zaawansowanym parom, raczej nie na one-night-stan.