Na pewno każdy z nas ma czasem takie momenty, że marzy tylko o tym aby pozostać w łóżku przez cały dzień. Nie zawsze jednak chodzi o zwykły wypoczynek, ale także zabawy z partnerem. Wiele osób nie wierzy jednak, że możliwe byłoby kochanie się z ukochaną osobą przez cały dzień, biorąc pod uwagę to, że zapewne po jakimś czasie zabrakłoby nam sił oraz chęci na igraszki. W ciąg całego dnia nasze ciało przechodzi przez różne fazy pobudzenia seksualnego i warto spróbować któregoś dnia tego doświadczenia aby ostatecznie przekonać się czy całodzienny seks jest możliwy.

Poranek to idealny moment na chwilę zapomnienia i to dla obydwojga kochanków. Oczywiście sprawa wygląda zdecydowanie łatwiej dla mężczyzny, który tuż po przebudzeniu odczuwa zdecydowany przypływ testosteronu. To właśnie ten hormon nastraja go do działania i to z jego powodu często panowie są budzeni przez swój organizm za pomocą wzwodu. Zanim jednak będzie mógł ruszyć do akcji, Twój partner musi zadbać o to abyś Ty także poczuła przypływa pożądania. Co prawda na kobiety nie działa testosteron, ale o poranku kiedy nasze ciało jest szczególnie wrażliwe na dotyk, nawet krótkie pieszczoty mogą zdziałać cuda. Dlatego też, doskonałym pomysłem może być choćby delikatne muskanie całego ciała przez partnera i powolne przejście do dużo wrażliwszych części ciała kobiety.

Kolejnym momentem kiedy seks może okazać się doskonałym pomysłem jest jedzenie śniadania w łóżku. Nie bójmy się o zabrudzenie pościeli czy samych siebie. Rozsmarujmy na sobie swoje ulubione dodatki do ciepłych grzanek, a następnie zlizujmy je z siebie nawzajem. Wzrost temperatury w tym momencie na pewno zachęci nas do kolejnej dawki igraszek. Zaraz potem możemy zresztą wspólnie wskoczyć pod prysznic, który także jest świetnym miejscem na wspólne pieszczoty.

Zabawy z jedzeniem mogą być powtarzane w kolejnych częściach dnia. Do zjedzenia mamy przecież jeszcze lunch, obiad oraz kolacje. Wystarczy tylko wymyślać kolejne zabawy aby poziom podniecenia w żadnej chwili nie spadł drastycznie. Możecie na przykład karmić się nawzajem lub jeść posiłek w bardzo wyzywający sposób.

Pomiędzy posiłkami warto zabawiać się nawzajem jakimiś ciekawymi opowieściami erotycznymi. Mogą to być zarówno wspomnienia z waszych wspólnych doświadczeń erotycznych, jak i zupełnie zmyślone historii z wami w roli głównej. Jeżeli macie problem z wymyśleniem takich opowieści od ręki, możecie sięgnąć po gotowe historie, których jest pełno w Internecie. Nasza pracująca wyobraźnia na pewno da nam mnóstwo doznań, które bez wątpienia skończą się seksem.

Wieczór natomiast jest doskonałym czasem na wspólne oglądanie filmów. W tym dniu nie decydujcie się jednak na najnowszy kinowy hit ale wybierzcie film erotyczny, który powoli rozbudzi wasze pożądanie. Jeśli wolicie nieco mocniejsze kino możecie także postawić na ostrzejszy film porno. Oglądanie seksualnych potyczek innych osób po raz kolejny zachęci was do zajęcia się sobą w łóżku. Zresztą nie jest powiedziane, że koniecznie musi być to łóżko. Jeżeli tylko macie na to ochotę skorzystajcie z innych mebli znajdujących się w waszym mieszkaniu.

Całodzienny seks może wydać się męczący, ale ten rodzaj rozrywki to samo zdrowie. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o tym jaki wpływ na zdrowie człowieka ma sex, odwiedź stronę: http://demotywatory.pl/4229316/Seks-jest-tak-dobry#obrazek-1 i zaczerpnij kolejną dawkę wiedzy o seksie.