Niektóre związki kończą się mimo tego, że bardzo chcielibyśmy je kontynuować. Wielokrotnie dzieje się t oz błahych powodów. Ot, jakiejś kłótni, nieporozumienia czy czegoś w tym stylu. Jeśli sam związek zakończyłeś to Twoja strata i musisz szukać gdzie indziej. Wiesz już końcu sporo o podrywaniu więc możesz to wykorzystać. Jeśli jednak zależy Ci na odzyskaniu dziewczyny to na to też są sposoby. Zanim jednak spróbujesz, bądź pewny, że naprawdę tego chcesz. Jesteś pewny? To do dzieła!

Po zerwaniu oboje jesteście wolnymi ludźmi czy tego chcesz czy nie. Musisz się wiec odpowiednio zachowywać: żyj swoim życiem, spotykaj się z przyjaciółmi itd. Jej taktycznie unikaj – musi wiedzieć, że masz życie poza nią. Jeśli będzie dzwoniła lub pisała to nie spiesz się z odpowiedzią. Sam nie inicjuj kontaktu za często. Szczególnym błędem jest opowiadanie jej o tym jak bardzo tęsknisz. Najgorszą opcja tej chwili jest ustawianie się w roli jej przyjaciela, co ona sama pewnie nawet zaproponuje. W takiej sytuacji miałaby adoratora w Twojej osobie a równocześnie miałaby wolną rękę w kwestii spotykania się z innymi, co na pewno by wykorzystała. Wóz albo przewóz – powiedz jej to.

Prezentuj się przed nią jako osoba, której rozstanie nie zrujnowało ani nawet nie utrudniło życia za bardzo. Możesz przyznać, ze w związku było fajnie ale cały czas musisz zachowywać się tak, żeby wiedziała, że teraz u Ciebie dalej wszystko jest ok. Nie przechwalaj się jednak swoim powodzeniem, zwłaszcza jeśli miałoby to być nie do końca zgodne z prawdą. Nie opowiadaj jej też za dużo o tym co robisz. Zachowaj sporo tajemniczości i pod żadnym pozorem nie spowiadaj się ze swojego dnia.

Prawdziwą bombą atomową w Twoim arsenale jest zazdrość. Nawet jeśli zostałeś dość brutalnie rzucony to wiedz, że jeszcze przez długi czas będzie ona o Ciebie zazdrosna. Spotykaj się z innymi kobietami, otaczaj się nimi. Dobrze jest odnowić znajomość z jakąś starą koleżanką i to w taki sposób żeby jej koleżanki się o tym dowiedziały. Szybko to do niej dojdzie. Nie musisz pakować się w nic poważnego – posiadasz już spory zestaw zdolności do podrywania kobiet więc z niego korzystaj. A nuż trafisz na kogoś znacznie ciekawszego.

Cały czas inicjatywa będzie jednak po jej stronie. Ty musisz żyć normalnym, jak najszczęśliwszym życiem, choćby tylko z pozoru. Dbaj o to, by być ciągle zajętym. Jeśli będziesz stosował się do powyższych wskazówek to jest duża szansa, że Twoja była za Tobą zatęskni i będzie chciała wrócić. Jeśli wciąż będziesz tego chciał to nie sprzedaj tanio skóry. Nie możesz być facetem, którego można zostawić a potem łatwo do niego wrócić. Jeśli będzie zdecydowana na ponowne bycie razem to możesz sporo ugrać. Skorzystaj z tego.