Coraz większa ilość młodzieży odrzuca stereotypy, żyje w ciągłym biegu, łapiąc każdą chwilę jaką się tylko da. Szukają przygody, szczęścia, miłości za pomocą randek online.

 

Napięty grafik bez granic wytrzymałości, pcha nas do przodu. Lans dyktowany przez modę, znajomych, media a także dodatkowe zajęcia tańca czy jogi każe nam nie odstawać od reszty społeczeństwa. Jednych to napędza, daje motywacje, inni mogą być tym wykończeni.

 

Jeden krok do sfrustrowania mają ci którym brak środków czy też nie mogą dokonać czegoś odważnego bojąc się o ośmieszenie. Wściekłość może dotykać tych których coś ominęło, czegoś nie zawojowali, kogoś nie poznali na przykład korzystając z randek online czy w klubie bądź też na ulicy.

 

Życie jest zbyt kruche, a za razem w takt przysłowia „chwytaj dzień”, ciesz się każdą chwilą, przeżywaj ją tak jak by ten dzień miał by być twoim ostatnim. A jednak to co nie tyle złe co zakazane smakuje jeszcze bardziej.

Świat pcha nas do przodu każąc próbować wszystkiego, różne są możliwości zależy tylko od młodych ludzi jakie mają umiejętności i jak potrafią je wykorzystywać. Przecież można żyć krok po kroku celebrując każdą chwilę, doznanie, cieszyć się z przyziemnych spraw.

 

Działać metodą prób i błędów, aż któregoś dnia znienacka wyjdzie nam rzecz nad którą pracowaliśmy, głowiliśmy się. By nabrać śmiałości do otoczenia, świata nas otaczającego. Każdą napotkaną sytuację czy to pozytywnie wpływającą na nas czy negatywnie by traktować jak przygodę, która nie zniechęca lecz kieruje do dalszego działania. Eksperymentować, poznawać coś na nowo, lecz pamiętać jednak by zachować zdrowy rozsądek , by póżniej czegoś nie żałować.

 

Nigdy nie wiemy co przyniesie jutro więc może warto żyć chwilą obecną, która należy tylko do nas.