Który z was nie chciałby poderwać wspaniałej dziewczyny? Pewnie tylko geje;) Chociaż pewnie i oni nie pogardzili by towarzystwem pięknych kobiet. Jak wiadomo, nie każdemu jest dane spotkać świetną dziewczynę. Faceci zazwyczaj próbują prymitywnych form podrywu zwłaszcza po spożyciu rozmaitych substancji powodujących zawroty głowy oraz chwiejny chód. Co zrobić, takie jest odwieczne prawo natury, że każdy facet to świnia, a pijany to już chyba będzie…wieprz?;)

Nie ma jednak co narzekać, trzeba się pogodzić z etykietką jaką dają nam (na szczęście) tylko nie które kobiety. Co mają zrobić jednak ci którzy w żaden sposób nie potrafią się przełamać i podejść do obiektu swoich westchnień? Pozostaje tylko chyba siedzenie w domu i tzw. „facebook fu%^” – unikamy wulgaryzmów, stąd autocenzura, ale wyjaśniam, że chodzi o całkiem nowy trend branzlowania się do profili fejsbukowych. Zainteresowanych odsyłamy do internetu, szukacie wiadomości na ten temat. Jeżeli jednak interesuje was poderwanie fajnej laski spróbujcie randek w internecie.

Jakie są zalety tego typu flirtu? Po pierwsze robimy to w domowym zaciszu, także nie trzeba się denerwować, ani stresować. Po drugie, jeżeli damy dobre zdjęcia i interesujący opisik w profilu, to mamy szansę na coś …ciekawego. Może odezwie się do nas seksowna blondynka? Albo ponętna brunetka? Nigdy nie wiadomo, trzeba próbować, dlatego zapraszamy was – randki w internecie czekają. Miłość, zabawa, seks – wszystko jest w zasięgu waszej ręki.  Dla kozaków polecamy podryw barowy, na „pijanego studenta”, sfrustrowanym polecamy opcję z poprzedniego akapitu, a całej reszcie wizytę na portalu randkowym.