Jeszcze kilkanaście lat temu większość kobiet wstydziła się sięgać po gadżety erotyczne. Dzisiaj znaczna część pań robi to bez większego skrępowania. Warto wiedzieć, że oferta takich erotycznych zabawek jest dla kobiet naprawdę szeroka. Gadżety erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie swojego życia seksualnego. Idealnie sprawdzają się również w przypadku kobiet, które chcą wprowadzić powiew świeżości do związku i zaskoczyć czymś partnera. Mitem jest bowiem przekonanie, że gadżety erotyczne mogą być stosowane tylko i wyłącznie podczas zabaw solo. Świetnie sprawdzają się również podczas wspólnych namiętnych nocy. Jakie erotyczne gadżety panie mają dzisiaj do wyboru? Co producenci gadżetów erotycznych oferują współczesnym kobietom?

Wibrator

To bez wątpienia najbardziej popularny gadżet erotyczny, który jednocześnie ma największe grono zwolenniczek. W XIX wieku sądzono, że stosowanie wibratora to najlepszy sposób na to, aby pozbyć się migreny czy złego humoru. Obecnie rosnąca liczba kobiet przyznaje się do stosowanie tego rodzaju zabawek. W sprzedaży znaleźć można całe mnóstwo rozmaitych modeli, dzięki czemu każda kobieta ma szansę znaleźć wibrator idealny. Dostępne są modele ozdobne oraz te, które do złudzenia przypominają męski członek. Nie brakuje także takich, które zapewniają stymulację nie tylko pochwy, ale również łechtaczki. Hitem wśród pań są wibratory skonstruowane tak, aby możliwa była stymulacja słynnego punktu G.

Dildo

Wyglądem jest niezwykle podobne do wibratora. Dilda mają najczęściej wygląd męskiego członka. Tym, co odróżnia je od wibratorów jest brat możliwości samoczynnego poruszania się. Aby dildo doprowadziło kobietę do orgazmu, musi ona nim sama poruszać.

Kulki gejszy

To kulki wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, które połączone są sznurkiem. Najczęściej na jednym sznurku znajdują się trzy kulki. Dostępne są również modele składające się z dwóch kulek. Kulki umieszcza się w pochwie. Utrzymywane są w niej siłą mięśni. Kulki gejszy nie tylko zapewniają niesamowitą przyjemność podczas ich noszenia, ale również korzystnie oddziałują na mięśnie Kegla. Dzięki temu kobieta nie musi obawiać się powstania problemu nietrzymania moczu, a osiągane przez nią orgazmy są silniejsze. Do tego dochodzi większa satysfakcja dla mężczyzny w momencie, kiedy mięśnie pochwy silniej zaciskają się na członku. Kulki gejszy dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu każda kobieta ma szansę wybrać dla siebie te naprawdę idealne.

Korki analne

To zabawki erotyczne przygotowane z myślą o kobietach ceniących sobie przyjemność analną. Dostępne w wielu różnych rozmiarach, przez co każda pani lubiąca tego rodzaju zabawy znajdzie model dla siebie idealny. Trzeba pamiętać, że korki analne zawsze wymagają stosowania nawilżania. Wszystko dlatego, że odbyt nie wytwarza – w odróżnieniu od pochwy – naturalnego śluzu. Brak nawilżenia podczas zabawy korkami analnymi sprawi, że kobieta nie będzie odczuwała przyjemności. Jednocześnie może dojść do powstania bolesnych otarć.