Wielu parom pozycje, w których kobieta znajduje się na mężczyźnie, dostarczają szczególnie wiele przyjemności. Takie układy pozwalają Tobie odgrywać aktywną rolę w akcie miłosnym, umożliwiają ci kontrolowanie zarówno głębokości wprowadzania członka do pochwy jak i tempa poruszania się prącia w pochwie. W pozycje tej mężczyzna leży na plecach ze złączonymi nogami natomiast kobieta siada na jego brzuchu opierając się dłońmi o jego ramina, a stopami o łóżko. W tej pozycji kochanek ma dostęp do całego ciała kobiety, pieści plecy, brzuch, piersi. Ale to partnerka decyduje o natężeniu rozkoszy i wybiera tempo miłosnej gry. Ruchami bioder może zmieniać głębokość i kąt penetracji. W tej pozycji zarówno penetracja, jak drażnienie członka nie są szczególnie silne i dlatego łatwiej mężczyźnie kontrolować i opóźnić wytrysk nasienia. Pozycje takie są również korzystniejsze, gdy jesteś w ciąży lub gdy Twój partner jest znacznie od ciebie tęższy.

Plusy

* W pozycji tej kobieta ma pełną kontrolę nad głębokością penetracji oraz nad tempem ruchów
* Mężczyzna może dodatkowo pieścić piersi kobiety

Minusy

* Możliwe wysunięcie prącia z pochwy jeśli ruchy kobiety staną się bardzo gwałtowne, nieskoordynowane

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.