W pozycji tej kobieta siada na siedzącym mężczyźnie wprowadzając penis do pochwy. Dla lepszej stabilizacji pozycji kobieta obejmuje nogami tułów mężczyzny, który może oprzeć swoje plecy o znajdującą się z tyłu ścianę. Pozycja ta zapewnia głęboką penetrację pochwy dostarczając w ten sposób kobiecie dodatkowych wrażeń oraz umożliwia pełniejsze osiągnięcie orgazmu. W pozycji tej mężczyzna jest mniejszym stopniu pobudzony dlatego też, przeznaczona jest dla panów u których występuje przedwczesny wytrysk

Plusy

* Pozycja bardzo intymna dla obojga partnerów, umożliwiająca wzajemną obserwację zachowań, całowanie się
* Mężczyzna ma swobodny dostęp do piersi kobiety, które znajdują się na wysokości jego ust
* Pozycja umożliwia głęboką penetrację
* Pozycja zapewnia silną stymulację łechtaczki

Minusy

* W pozycji tej mężczyzna jest mniejszym stopniu pobudzony

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.