Wielu ludzi błędnie kojarzy pojęcie „portal erotyczny” z materiałami pornograficznymi czy też miejscem, gdzie króluje jednorazowy, niezobowiązujący seks. Wbrew pozorom najlepsze sex portale skupiają się na łączeniu ludzi o podobnych zainteresowaniach, fantazjach i oczekiwaniach.

Fantazje erotyczne grają niezwykle ważną rolę w życiu przeciętnego człowieka – często nawiedzają nas w formie marzeń sennych, czasem popychają nas do czytania książek czy oglądania filmów poruszających tę tematykę, a czasem – w przypadku niektórych ludzi – skłaniają nas do seks randek.

Czy znalezienie przelotnego romansu w internecie jest bezpieczne?

Oczywiście odpowiedź na to pytanie to sprawa mocno zawiła, gdyż za bezpieczeństwo w dużej mierze odpowiedzialny jest właśnie zarówno użytkownik, jak i portal randkowy na którym założył konto. Sprawa wygląda jednak tak, że pomimo tego, że portal zachowa wszystkie środki ostrożności, wciąż nie może zapewnić użytkownikowi stuprocentowego bezpieczeństwa.

Najlepsze sex randki – w tym przypadku – będą tymi, do których podejdziemy z głową i rozsądkiem. Warto zapoznać się z partnerem zanim dojdzie do sex spotkania – poznać jego oczekiwania,  fantazje, ustalić kwestie zabezpieczeń lub posiadania w przeszłości chorób wenerycznych.

Pamiętaj, że komunikowanie takich rzeczy nie powinno zakłócić, a Twoje gorące seks spotkania będą o niebo bezpieczniejsze! Ty wyzbędziesz się stresu, Twój potencjalny partner lub partnerka pozna Twoje zdanie na ważne tematy.

Jakie relacje najczęściej promują portale randkowe aranżujące seks spotkania?

Coraz częściej poza chęcią umówienia się na zwykłą seks randkę przez internet, widzimy nowe skróty czy oznaczenia relacji, które nieco zaburzają koncept przelotnych spotkań. O czym właściwie jest mowa i dlaczego w ostatnim czasie aż tak zyskały na popularności sex anonse tego typu?

FwB – Friend with Benefits

Jeśli uważasz się za osobę, która z niechęcią spogląda na jednorazową sex randkę, ale przy tym wciąż łaknie odrobiny intymności – może to być idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jak pokazują portale randkowe, jest to coraz częstsze zjawisko wśród użytkowników.

Ten typ relacji polega na tym, że dwójka partnerów, którzy zapoznali się na portalu erotycznym decyduje się przekształcić swoje sex przygody w nieco dłuższą, jednak wciąż niezobowiązującą relację. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w swoim życiu nie potrzebują zobowiązań i oficjalnych tytułów.

ONS – One Night Stand

Czyli codzienność wielu portali randkowych – pojedyncze seks randki. One night stand to właśnie jedna noc z nowo poznaną osobą. Portale erotyczne przepełnione są ogłoszeniami tego typu. Jednak nie myślcie błędnie – każde jest na swój sposób wyjątkowe.

Niektórzy swoje sex randki rozszerzają o kolację w eleganckiej restauracji, miło spędzony wieczór na świeżym powietrzu, ale są też tacy, którzy raczej lubią przechodzić do konkretów. Więc bez obaw, nawet poszukując jedynie ONS wciąż jesteśmy w stanie poznać ciekawe osoby i miło spędzić z nimi czas!

MNS – Multiple Night Stands

Choć nowe określenie, tak wcale nie nowe praktyki. Multiple Night Stands nie jest niczym innym niż relacją, która leży dokładnie pośrodku pomiędzy FwB i ONS. Odróżnia się jedynie częstotliwością i tym, ze w odróżnieniu od Friends with Benefits opiera się wyłącznie na seksie, wykluczając przy tym dość bezinteresowne spędzanie wolnego czasu wspólnie.

Podsumowując…

By zyskać jak najlepsze doświadczenia należy wybrać jak najlepszy seks portal do tego. XXI wiek jest jednak dla nas na tyle łaskawy, że niemal na każdym kroku oferuje nam wiele portali randkowych, które są na tyle różnorodne, że każdy bez problemu powinien znaleźć coś dla siebie.

By jednak ułatwić wam poszukiwania proponujemy zajrzeć w ranking top portali erotycznych, który w schludny i zwięzły sposób podsuwa nam najlepsze propozycji serwisów randkowych, lekko je streszcza, by na koniec pokazać szczerą opinię specjalistów na ich temat.