Na pierwszej randce jesteś już po momencie wywarcia pierwszego wrażenia. Było ono pozytywne bo inaczej nie umówiłaby się z Tobą. Masz już na koncie pierwszy sukces a teraz czas na kolejne. Pierwsze prawdziwe spotkanie pozwoli jej poznać Cię trochę lepiej i zdecydować czy chce jeszcze kiedyś z Tobą gdzieś wyjść. Musisz się więc postarać.

Kluczowy jest wybór miejsca spotkania. Nie znacie się jeszcze więc w grę wchodzą tylko miejsca publiczne. Zawsze możesz przecież okazać się mordercą lub gwałcicielem! W lecie dobrze jest wybrać park, w czasie deszczu i chłodów pozostają miejsca pod dachem. Nie kombinuj specjalnie i nie zabieraj jej na pierwsze spotkanie w zbyt wykwintne miejsce. Może to zostać odebrane dość sztucznie. Fajnie by było gdyby udało się znaleźć miejsce, w którym jeszcze nie była. Będzie to dla niej dużo ciekawsze. Dość wyrafinowaną sztuczką jest zabranie jej w kilka miejsc. W ten sposób będzie Cię kojarzyła z większą ilością miejsc i będzie jej się wydawało, że zna Cię lepiej. Uważaj tylko by nie przesadzić bo bycie ciągle w drodze to nie do końca przyjemne doznanie.

Szukaj miejsc z kanapami. Można na nich usiąść koło siebie mnożąc okazje do dotyku. Nie zawsze się to jednak uda i pamiętaj tylko by nie siadać po przeciwnej stronie stołu gdyż takie pozycje nasz umysł naturalnie interpretuje jako konfrontacje. Kontakt fizyczny jest bardzo ważny. Przyspiesza on rozwój znajomości i powoduje, że kobieta będzie się czuła swobodniej. Szybciej też dotrzesz w kontaktach fizycznych znacznie dalej.

W czasie spotkania powinieneś kreować się na osobę dominującą chociaż nie jakąś specjalnie władczą. Postępuj tak jak w tańcu – to Ty prowadzisz chociaż niczego nie narzucasz. O miejscu, w którym siedzicie, zawsze powinieneś decydować Ty. Prezentuj się też jako osoba ciekawa i zadowolona z życia. Kobiety wolą optymistów. Nie poruszaj jednak zbyt skomplikowanych tematów. Pierwsze spotkanie powinno mijać po prostu radośnie bez większych komplikacji. Nie musisz poznawać jej poglądów na politykę międzynarodową a jej też nie interesuje Twoje zdane o stosunkach hiszpańsko-portugalskich. Staraj się nie zadawać za dużo nie – jeśli kobieta czuje się wystarczająco swobodnie to i tak nie musisz się martwić o chwile niezręcznej ciszy. Rozmowy o seksie nie są zabronione a wręcz przeciwnie – mogą być bardzo pomocne. Staraj się jednak wyczuć na ile są one akceptowane.

Najbardziej udane pierwsze randki mają atmosferę przez cały czas zabarwioną lekką lub nawet trochę mocniejszą seksualnością. Sporo kontaktu fizycznego i wzrokowego, liczne dwuznaczne aluzje i żarty. Nie wolno Ci jednak być nachalnym bo ją przestraszysz. Jeśli było naprawdę fajnie to pocałuj ją na pożegnanie. Nie umawiaj się jednak od razu na następne spotkanie. Dobrze jest zrobić przynajmniej jeden dzień przerwy przed kolejnym telefonem.