Kiedy wszystko fajnie układa się z zapoznaną dziewczyną, przychodzi czas na pocałunek. Właściwy do tego moment jest rozpoznać bardzo łatwo – w chwili, kiedy po raz pierwszy ta myśl przejdzie ci przez głowę tak jakby bez powodu to wiesz, że to właśnie teraz. Jest to dość stresujące lecz nie ma się czym aż tak bardzo przejmować. Dobre rozpracowanie tej sytuacji jest kolejnym krokiem, który musisz pokonać w drodze do zostania mistrzem podrywu.

Największy problem z pocałunkami nie leży po stronie kobiety ani nawet w kwestii stosunków damsko – męskich lecz w Twojej własnej psychice. Tak jak z resztą my szczyrscy, naoglądałeś się amerykańskich filmów dla nastolatków, w których pocałunek to jakiś niesamowicie przełomowy moment, w którym świat staje w miejscu, słońce gaśnie i jeszcze nie wiadomo co za cuda się dzieją. Tak naprawdę nie jest to nic takiego wielkiego. Musisz się odblokować bo wszystko tu zależy od właściwego podejścia.

Pocałunek nigdy nie jest, a przynajmniej nie powinien być, pierwszym bardziej intensywnym kontaktem fizycznym. Kobieta przygotowuje się do niego psychicznie poprzez różne drobne kontakty typu obejmowanie w pasie czy trzymanie ręki na ramieniu. To ona tak naprawdę decyduje o zaawansowaniu znajomości lecz to Ty przełamujesz bariery. Najczęściej pocałunek się „kradnie” ale w wielu przypadkach kobieta nie umie się na niego doczekać. Jeśli na przykład zauważysz, że wpatruje się w Ciebie mocno cały czas zerkając przy tym na Twoje usta to znaczy, że najwyższy czas brać się do dzieła. Oczywiście sygnały tego typu zazwyczaj nie będą się pojawiać i trzeba po prostu osiągnąć odpowiedni poziom kontaktu fizycznego by pocałunek był jego naturalnym rozszerzeniem. Dla zmaksymalizowania swoich szans może sz zaraz przed pocałunkiem delikatnie pogładzić ją dłonią po karku. Jest to miejsce bardzo erogenne. Spójrz jej na krótki moment w oczy i do dzieła!

Twoja próba pocałunku może się nie udać. Czasami wyskakuje się z tym za wcześnie ale nie powinien to być powód ani do frustracji ani tym bardziej do smutku, speszenia się czy przepraszania. Wręcz przeciwnie – jeśli odwróci ona głowę lub powstrzyma Cię w jakikolwiek inny sposób to możesz bardzo subtelnie wyrazić swoje rozczarowanie mówiąc, że miałeś wielką ochotę na ten pocałunek. Pokażesz w ten sposób po raz kolejny pewność siebie i taktyczną porażkę przekujesz w strategiczny sukces wizerunkowy.