W pozycji tej partnerzy, zwróceni twarzami do siebie, klęczą w miłosnym splocie. Mężczyzna wchodzi w kobietę, po czym – podtrzymując dłońmi jej pośladki i plecy – pochyla się nad nią. Kobieta jednym ramieniem opiera się o podłogę lub łóżko, drugim czule obejmuje mężczyznę. W tek konstelacji wyjątkowo silnie pobudzana jest łechtaczka, co w połączeniu z głęboką penetracją pochwy dostarcza kobiecie niezwykle silnych wrażeń. Kochankowie są bardzo blisko siebie, ich ciała stykają się niemal każdym milimetrem. Mogą się więc namiętnie całować i czule ze sobą rozmawiać.

Plusy

* Pozycja ta umożliwia łatwe przejście z pozycji siedzących do leżących bez wyjmowania członka z pochwy

Minusy

* Pozycja przeznaczona głównie dla wysportowanych mężczyzn, których partnerki mają niedużą masę ciała

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.