W pozycji tej partner leżąc na boku przekłada górną nogę (leżąc na prawym boku lewą nogę, a na lewym boku prawą nogę) nad dalszą nogą kobiety, która leżąc na plecach układa bliższą nogę nad nogą partnera, która obejmuje partnerkę. W takim położeniu mocno drażniony jest punkt G, co sprawia kobiecie dodatkową przyjemność. Kochankowie mocno przytuleni, mają jednocześnie duże pole manewru na pieszczoty, np. piersi.

Chociaż ruchy w tej pozycji są nieco ograniczone to jednak jest to dobra pozycji aby rozpocząć akt seksualny. W pozycji tej mężczyzna ma wolne ręce, dzięki czemu wszystkie strefy erogenne kobiety są w jego zasięgu. Ma on możliwość stymulacji persi i łechtaczki partnerki, co dostarcza kobiecie dodatkowych wrażeń. Mężczyzna może również obejmując biodro kobiety, silnie ją przybliżyć do siebie zwiększając tym samym głębokość penetracji.

Plusy

* Pozycja przeznaczona do uprawiania długotrwałego aktu miłosnego
* Pozycja ta dostarcza partnerom nowych odczuć związanych z penetracją
* W pozycji tej zarówno wejście do pochwy jak i łechtaczka mogą być dodatkowo stymulowane przez udo partnera
* Pozycja umożliwia bliski kontakt między partnerami, którzy mają możliwość wzajemnych pieszczot

Minusy

* W pozycji tej ograniczona jest możliwość ruchów miednicą przez partnera.

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.