DLA KOGO


Najlepiej dla par, które chcą troszkę rozpalic swój związek lub dla większej liczby osób. Zalecana liczba: 2 osoby.

 

   WSTĘP


Jest to jedna z zabaw z „jakiejś” książki. Autorstwo nie jest wszak moje ale wrzucam zabawę dla Was. Może Wam się spodoba.

 

   LOKALIZACJA


Dom / mieszkanie do którego macie swobodny dostęp. Jeśli posiadacie przyległy garaż, też możecie włączyc go w strukurę zabawy.

 

   PRZEBIEG


Każdemu z pomieszczeń w domu/mieszkaniu należy nadac numerek. Nie należy pomijac garażu, pomieszczenia gospodarczego, garderoby czy strychu.

Następnie każde pomieszczenie podzielic na szesc części – rozrysowując schematycznie na kartce – i każdej z części również nadac numer.

Od tego momentu, wszystko co się zdarzy to czysta przyjemnosc: jedno z Was losuje pomieszczenie, drugie z Was losuje miejsce w pomieszczeniu…i udajecie się we wskazane miejsce, by przez 7 minut zażywac wszelkich rozkoszy jakie przyjdą Wam do głowy. Zanim rozpoczniecie zabawy włączcie stoper. Po 7 minutach przerwa. Wracacie na miejsce losowania i losujecie nowe miejsce na następne 7 minut.

 

   CO JEST POTRZEBNE


– Kostka do gry
karteczki samoprzylepne i długopis lub (jeśli Wasz dom ma więcej niż szesc pomieszczeń) karteczki (w liczbie takiej jak liczba pomieszczeń) i długopis
– kartki do rozryskowania podziału pomieszczeń
– stoper
– oczywiście dom/mieszkanie

 

   ZAKOŃCZENIE


Gra trwa, dopóki nie osiągniecie oczekiwanej rozkoszy lub dopóki Wam się nie znudzi.