DLA KOGO


Im więcej tym lepiej,preferowane są jednak pary małżeńskie,lubiące eksperymentować i nie bojące nieoczekiwanych pomyslów

 

   WSTĘP


Do zabawy potrzebna jest długa ciemna kotara z wyciętym w jednym miejscu otworem.

 

   LOKALIZACJA


Mieszkanie z minimum dwoma dużymi pokojami,solidny stół

 

   PRZEBIEG


Wszyscy panowie wchodzą do jednego pokoju,panie zaś do drugiego.W drzwiach między pokojami rozwiesza się kotarę,tak by zasłaniała wszystkim widok na siebie.

W pokoju w którym są mężczyżni,przy drzwiach trzeba postawić stół. Według ustalonej wcześniej kolejności,do pokoju gdzie są panowie,wchodzi pierwsza z pań,zaś jej małżonek przechodzi do pokoju kobiet.

Kobieta naga staje przy stole na którym jest jakiś gruby materac,kładzie się na nim brzuchem i wystawia głowę przez otwór w kotarze tak aby panie i jej małżonek mogli ją obserwować.Następnie leżącą kobietę mocno przywiązuje się do stołu,tak aby nawet przy gwałtownych działaniach z tyłu,nie mogła drgnąć.

Zabawa polega na tym,żeby pani umieszczona za kotarą,bez wzgledu na to co z nią będą wyprawiać panowie,nie pokazała po sobie,ani grymasem twarzy,jekiem czy czymkolwiek innym,że coś się z nią wyprawia.Mąż zaś jest po to aby dopilnować sprawiedliwego werdyktu pań.Każdy z panów ma minutę i może używać,członka,palców lub jezyka.

 

   CO JEST POTRZEBNE


W przypadku pań kamienna twarz,w przypadku panów duża pomysłowość w rozbudzaniu kobiet

 

   ZAKOŃCZENIE


Pani która przejdzie pomyślnie próbę,ma prawo zadzwonienia po jakiegokolwiek mężczyznę i przydzielenia mu którejkolwiek z pań do zabawy.

Warunkiem jest również,że mąż owej pani bedzie sie przyglądał jak ktoś zabawia się z jego żoną i nie będzie mógł w tym przeszkadzać,bez względu na sposób w jaki ten ktoś bedzie to robił.

Jeśli zaś kobieta przegra i pokaże zebranym koleżankom jakieś swoje emocje,wówczas któryś z panów,ma prawo zadzwonić po kolegę który będzie się z nią zabawiał,też oczywiście na oczach jej małżonka.