Ładna, mądra, opiekuńcza i z poczuciem humoru to cechy kobiety jakie mężczyźni poszukują u kobiet i które najczęściej umieszczają pisząc ogłoszenia matrymonialne. A jeśli masz to szczęście i znajdziesz już kandydatkę spełniającą te wymagania jak wtedy sprawić by zechciała być twoją żoną? Czyli innymi słowy jak zdobyć serce wybranki?

 

Sposobów na rozkochanie w sobie kobiety jest wiele. Szeroko rozpisują się o tym wszelkiego rodzaju poradniki. Ale złote rady w nich zawarte niestety nie zawsze sprawdzają się w rzeczywistości. Kobiety mają różne charaktery i różne gust. Każda lubi co innego i innych rzeczy oczekuję od partnera. Właściwie to nie ma jednej złotej recepty na zdobycie kobiecego serca, ale jest kilka trików, które raczej nie powinny zawieść.

 

Kobiety w zdecydowanej większości to romantyczki. Uwielbiają więc czułe słówka i romantyczne miejsca. Warto więc wybrankę swojego serc zaprosić na taką romantyczką kolację przy świecach. Dobre jedzenie, muzyka i czerwone wino rozgrzeją nawet najbardziej zagorzałą feministkę. I oczywiście nie obejdzie się bez komplementów. Kobiety wprost uwielbiają czułe słówka i pochlebstwa. Koniecznie więc powiedz jej jak pięknie wygląda w tej sukience i, że ten kolor idealnie pasuje do jej pięknych oczu. Lub coś podobnego, byle pasowało do sytuacji. Nie obejdzie się też bez kwiatów. Czerwone róże idealnie pasują na romantyczny wieczór. Zresztą róże to chyba kwiaty, które najbardziej wyrażają uczucie miłości. Taka romantyczna kolacja na długo pozostanie w jej pamięci.

 

Jak już wcześniej wspomniano kobiety to romantyczki. Większość z nich marzy o rodzinie, gromadce dzieci i małym domku z ogródkiem. Jeżeli więc poważnie traktujesz swoją wybrankę warto wspomnieć, że też masz jakieś skonkretyzowane plany matrymonialne. Że marzy Ci się żona czekająca w domu z kolacją, gdy wracasz zmęczony po ciężkim dniu pracy. Kobiety lubią mężczyzn konkretnych i zdecydowanych, lekkoduchom i obieżyświatom raczej z góry dziękują.

 

Jeżeli zatem chcesz zawładnąć sercem kobiety tak, by poza Tobą świata nie widziała trzeba się trochę wysilić. Kobiety lubią jak się o nie dba i się je traktuje poważnie. Ale nie wolno tez przesadzać z tą pozą romantycznego kochanka. Trzeba pozostać sobą bo trwanie w związku opartym na pozorach nie jest chyba przyjemne. Zresztą nie można w nieskończoność udawać kogoś innego. Tak więc komplementy i czuła słówka należy dozować umiarkowanie i z wyczuciem.