Czego nie powinnaś robić, gdy chcesz spodobać się jakiemuś chłopakowi ?
Nie bądź szarą myszką.
Bycie w cieniu to największy błąd jaki możesz popełnić. Żeby chłopak Cię zapamiętał musi najpierw Cię zobaczyć. A żeby Cię zobaczył nie możesz chować się gdy tylko go widzisz. Musisz pokazać mu, że istniejesz i, że nie jesteś nieśmiałą, szarą myszką, z którą nawet nie da się porozmawiać. Kiedy widzisz go w autobusie to siądź obok niego i nie udawaj, że nie istniejesz, bo inaczej naprawdę pomyśli, ze Cię nie ma.
Nie tylko wygląd się liczy.
Wygląd jest ważny podczas uwodzenia, ale nie najważniejszy. I trzeba pamiętać o tym, by nie przesadzić ze swoją dbałością o urodę, bo gry nadmiernie troszczysz się o swój image, poprawiasz włosy co dwie sekundy i nie chowasz błyszczyka to chłopak może pomyśleć, że tylko wygląd się dla Ciebie liczy.
Nie mów tylko o sobie
W poznawaniu drugiej osoby doskonale sprawdza się zasada „mów i słuchaj”. Najważniejsze, by nie mówić tylko o sobie i nie zapomnieć  o słuchaniu. Możesz rozmawiać z chłopakiem o waszych pasjach, ulubionych zajęciach, muzyce, czy filmach. Może się okazać, że wiele Was łączy i doskonale się ze sobą dogadujecie. Jednak by przekonać się czy jest tak naprawdę musisz dać mu dojść do słowa, nie przerywać bez przerwy i nie opowiadać całego swojego życiorysu łącznie ze wzmiankami o twoich przyjaciółkach.
Reasumując, nie możesz być szarą myszką, chowającą się na widok obiektu Twoich westchnień, nie dbaj jedynie o wygląd, bo Twoim przyjacielem ma być On, a nie błyszczyk i pamiętaj, by nie mówić tylko o sobie, bo nie każdy ma ochotę na słuchanie biografii.