Kobiety zwykle wiedzą doskonale jak ważna jest gra wstępna, ponieważ dzięki niej ich podniecenie może powoli wzrosnąć i zwiększyć szanse na osiągnięcie orgazmu. Nie da się oczywiście zaprzeczyć, że czasem również szybki seks może przynieść mnóstwo przyjemności, ale spokojne podnoszenie temperatury w sypialni może dać naprawdę rozkoszne rezultaty. W kwestii gry wstępnej podszkolić powinni się przede wszystkim mężczyźni, którym zdarza się zapomnieć o takich potrzebach ich partnerek.

Gra wstępna od rana

Początkowo dla wielu osób pewnie zabrzmi to nieco strasznie, ale naprawdę można prowadzić grę wstępna już od samego rana. Nasza partnerka na pewno będzie zachwycona gdy już przy śniadaniu opowiemy jej jak rozkosznie będzie wyglądał nasz wspólny wieczór.

Jeśli chcemy aby taki nastrój i podekscytowanie towarzyszyły kobiecie przez cały dzień warto stworzyć jakiegoś rodzaju sex czat, dzięki któremu można wymieniać się pomysłami na wieczór właśnie. Niestety nie każdy z nas pracuje w takim miejscu, gdzie można choć na pół godziny zamknąć się w ustronnym miejscu z komputerem. Ci szczęściarze, którzy jednak mają taką możliwość mogą nawet uprawiać sex online. Oczywiście jest to alternatywa wyłącznie dla tych nieco odważniejszych kochanków, ale z pewnością jest świetną formą gry wstępnej.

Gra wstępna w sypialni

Jeszcze zanim przystąpicie do najważniejszego punktu waszego wieczoru, możesz podniecić swoją partnerkę udając, że jesteście uczestnikami jakiegoś sex spotkania. Dla wielu osób odgrywanie ról w sypialni jest niezwykle ekscytujące, dlatego też zabawę tą należy zdecydowanie wziąć pod uwagę gdy planujemy odpowiednio nakręcić naszą ukochaną.

Jeśli Twoja partnera nie jest przeciwniczką pornografii, czy też oglądania zdjęć erotycznych, to również może być pomysł na urozmaicenie waszej gry wstępnej. Różnego rodzaju sex galerie szybko znajdziemy w sieci, a wybierając odpowiedni filmik czy serię zdjęć, możemy szybko sprawić, że ukochana będzie chciała nas tu i teraz.

Gra wstępna w łóżku

Kiedy już nakręcimy się nieco w ciągu całego dnia przychodzi czas na właściwą grę wstępną. W tym przypadku ważne jest przede wszystkim aby każdy nasz ruch był powolny i delikatny, a w odpowiednim momencie również stanowczy.

Możemy zacząć od delikatnych pocałunków, które rozsiejemy po całej jej twarzy, a także karku i dekolcie. Jednocześnie bardzo powoli przesuwamy dłońmi wzdłuż jej ciała, omijając jednak tak oczywiste rejony jak piersi czy pupa. Kiedy nasza partnerka zacznie coraz głośniej oddychać dając nam znać, że jej się podoba, możemy zająć się jej bluzką i stanikiem. Podobnie jak wcześniej wspomniano robimy to bardzo powoli, od czasu do czasu ponownie obdarzając ją pocałunkiem.

Kiedy Twoja partnerka będzie już w połowie rozebrana możesz również zdjąć koszulkę i przytulić się do niej całując ją w usta. Dotyk waszych nagich ciał na pewno przysporzy wam rozkosznych dreszczy. Teraz pozostaje pozbawienie ukochanej i siebie reszty ubrań. Tak samo jak wcześniej, także nie spieszymy się zanadto aby nie zburzyć atmosfery intymności. Gdy już to zrobimy pozostaje zatroszczenie się o to by zaspokoić wszystkie erotyczne pragnienia naszej ukochanej.