Pozycja ta, w której mężczyzna podpiera się o podłoże w zasadzie nie jest dla panów męcząca. W pozycji tej kobieta siedzi na mężczyźnie umieszczając kolana po obu stronach jego tułowia jednocześnie odchylając swój tułów i podpierając się na wyprostowanych rękach. Natomiast mężczyzna opiera się na wyprostowanych rękach o podłoże odchylając jednocześnie tułowie. Pozycja ta jest szczególnie podniecająca dla obojgu kochanków, którzy widzą siebie na wzajem co dostarcza dodatkowych doznań. Mężczyzna może pieścić piersi łechtaczkę kobiety, a co najważniejsze oboje partnerzy mogą obserwować efekty swych pieszczot widoczne w mimice i wyrazie twarzy. W pozycji tej oboje mogą wykonywać okrężne ruchy miednicami ale w przeciwnych kierunkach, kobieta dodatkowo może poruszać się do przodu i tyłu stymulując tym samym członka.

W tej pozycji zarówno penetracja jak i drażnienie członka nie są szczególnie silne i dlatego łatwiej jest mężczyźnie kontrolować i opóźnić wytrysk nasienia. Pozycja kobiety umożliwia jej wykonywanie energicznych i bardzo podniecających ruchów bez zbytniego wysiłku i to ona kontroluje przebieg stosunku, kąt oraz głębokość penetracji pochwy przez członka. Kobieta może wykonywać ruchy w osi pochwy oraz ruchy poprzeczne i rotacyjne miednicą. Niektóre kobiety lekko pochylają się do przodu lub kładą na mężczyźnie, dzięki czemu mogą całować ukochanego.

Pozycja ta silnie stymuluje tylną ścianę pochwy oraz punkt G, dlatego też polecana jest w celu szybkiego osiągnięcia orgazmu przez kobietę.

Plusy

* Pozycja umożliwia wzajemną obserwację partnerów oraz okolicy narządów płciowych
* Pozycja zapewnia dużą amplitudę ruchów miednicy

Minusy

* Pozycja przeznaczona raczej dal doświadczonych partnerów
* Po dłuższym czasie ręce partnerów mogą być nadwyrężone od stałego podpierania

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.