Seks jest niezwykle ważnym elementem niemalże każdego związku. Nie chodzi tu jedynie o zwykłą przyjemność cielesną – w takim celu mogą go szukać osoby bez stałego partnera. Seks w związku służy przede wszystkim budowaniu jak najbliższych relacji z drugą osobą i tworzeniu atmosfery czułości oraz intymności. Z tego też powodu warto zadbać, aby zawsze był on jak najbardziej wyjątkowy. Możliwości z tym związane są obecnie bardzo szerokie, więc wystarczy jedynie nie bać się nowych doświadczeń i nie tkwić usilnie w utartych schematach – czasami spróbowanie czegoś nowego może dosłownie wywrócić do góry nogami całe nasze życie erotyczne. Warto o tym pamiętać, bowiem dzięki temu nawet po wielu latach trwania związku do naszej sypialni nigdy nie zawita nadmierna nuda czy rutyna – a takie rzeczy mogą stanowić niekiedy poważny problem dla każdej pary. Pomijając sposoby na urozmaicenie samego seksu warto dowiedzieć się, jak można urządzić idealną grę wstępną. Jest ona bardzo ważnym elementem, a wielu ludzi niestety o niej zapomina. Jej głównym zadaniem jest stworzenie odpowiedniego nastroju i przygotowanie partnerów do właściwego zbliżenia.

Można dać się tu ponieść swojej wyobraźni, bowiem możliwości są naprawdę szerokie. Dobrym pomysłem na urozmaicenie gry wstępnej jest skorzystanie w tym celu z najróżniejszych gadżetów erotycznych. Na samym początku można zdecydować się chociażby na bieliznę erotyczną. Każdy mężczyzna, który tylko zobaczy swoją partnerkę w takim stroju od razu znacznie się pobudzi – będzie mógł spojrzeć na jej piękno w zupełnie innym świetle, co jest szczególnie ważne dla par, które są ze sobą przez długi czas i zdążyły nieco do siebie przywyknąć. Fantastyczną propozycją na urozmaicenie gry wstępnej jest również zmysłowy masaż – prawdziwa klasyka. Nie trzeba oczywiście znać się na profesjonalnym masażu, choć podstawowe umiejętności z tym związane mogą się przydać każdemu. Aby jeszcze bardziej go wzbogacić i sprawić, by doznania z niego płynące były jeszcze przyjemniejsze, warto zaopatrzyć się w specjalne olejki do masażu. Ważnym elementem gry wstępnej może być wspólna zabawa z najróżniejszymi gadżetami erotycznymi.

Rzeczy takie jak wibratory nie są wbrew pozorom przeznaczone jedynie dla samotnych osób. Doskonale sprawdzają się we wzajemnym sprawianiu sobie przyjemności i naprawdę pobudzają obu partnerów do dalszych igraszek. Grze wstępnej powinien oczywiście towarzyszyć odpowiedni nastrój. Dobra muzyka, świece czy przyciemnione światło – wszystko to może wydawać się dość banalne, ale w rzeczywistości naprawdę buduje świetną atmosferę. Fakt, nie zawsze mamy czas i ochotę na rozbudowaną grę wstępną. Powyższe przykłady pokazują jednak, że może ona przebiegać na wiele różnych sposobów, zatem każdy może dostosować jej przebieg do danej chwili. Przynajmniej od czasu do czasu naprawdę warto jednak urządzić sobie taki dłuższy wieczór, gdzie nigdzie się nie spiesząc po prostu cieszymy się swoim partnerem i jego bliskością. Wówczas rozbudowana, dłuższa gra wstępna jest jak najbardziej wskazana.