Sex na plaży z kuzynką Anetą

Moja kuzynka Aneta jest starsza ode mnie o 7 lat. Zawsze wzbudzała u mnie pożądanie. Pamiętam jak często wyobrażałem sobie ją nagą i przy okazji jechałem na ręcznym. Aneta to zgrabna kobieta. Ma krótkie rude włosy, niezbyt może duże, ale jędrne piersi, wspaniałą pupę i zgrabne nogi. Cóż, jako fetyszysta muszę dodać, że ma idealne stopy. Ja jestem zwykłym gościem, więc nie będę się tu rozpisywał.

 

Wszystko wydarzyło się kilka lat temu, w wakacje. Pojechałem wraz z Anetą i rodzicami na wakacje nad morze. Miałem wtedy 16 lat. Często chodziłem z Anetą w różne miejsca. Pamiętam dobrze jak mi stawał, gdy widziałem ją w samym stroju kąpielowym. Któregoś dnia byliśmy razem na plaży. Pływałem w morzu, a gdy wróciłem Anety nie było na ręczniku. Mama powiedziała mi, że gdzieś poszła. I ja postanowiłem się przejść. Trochę minęło nim doszedłem do wydmy, zza której usłyszałem odgłosy zabaw. Postanowiłem cicho podejrzeć. Sami się już pewnie domyślacie kogo tam zobaczyłem. Otóż moja kuzynka, zabawiała się z jakimś gościem. Leżała na ziemi w samej tylko górze od kostiumu, a koleś leżał na niej i posuwał ją. Niestety, bawili się krótko. Po chwili koleś doszedł spuszczając się w cipkę moją kuzynki. Jeszcze chwilę tak leżeli odpoczywając. Wreszcie ten gość wstał i... poszedł sobie. Ot tak po prostu. Aneta też się podniosła i zaczęła zakładać majteczki. Nawet nie zauważyłem, że zacząłem pocierać przez kąpielówki mojego członka. I to była chwila, coś mnie ruszyło, wyszedłem zza wydmy.

- Anetka, ładnie się bawisz nad tym morzem – stwierdziłem z uśmiechem na twarzy

Zawstydziła się mocno i zarumieniła.

- Oj Piotrek... - wydukała tylko zakrywając się (choć przecież piersi jej i tak nie widziałem). Nie patrzyła mi w oczy.

- Oj Aneta – odpowiedziałem wesoło – podnieciłaś mnie. Obciągnij mi, a ja nic nikomu nie powiem.

Ależ była zaskoczona. Przez chwilę nie potrafiła nic powiedzieć.

- No co? Jakiemuś obcemu kolesiowi pozwalasz Cię rżnąć, a kuzynowi nawet nie obciągniesz? Pewnie nawet nie znałaś imienia tamtego.

- Ale... Jesteśmy rodzina... Nie mogę...

- Jak wolisz – ramionami tylko wzruszyłem – nie utrzymasz tego w tajemnicy, że jakiś koleś Cię wypieprzył.

 

Aneta była nieco zrezygnowana. W sumie nie wiem czemu. Powiedziałbym rodzicom i co? Przecież była pełnoletnia, nie była ich córką. Wujkowi i cioci bym powiedział? Kuzynowi? Babci? No ale widać ją to martwiło. Bowiem westchnęła i kazała mi podejść do siebie. Ściągnąłem kąpielówki. Moja pała wciąż sterczała. Aneta zaraz wzięła ją do ust. Cóż, pewnie rozczaruję to czytaczy, ale zabawa długo nie trwała. A ja byłem tak podniecony, przejęty i wniebowzięty, że niewiele z niej pamiętam. Aneta pracowała ustami, później ręką i nim się obejrzałem – już moja sperma była na jej nieco piegowatej buzi.

 

Już następnego dnia rano wydarzyła się kolejna niesamowita rzecz. Już rano Aneta ukradkiem rzuciła do mnie "nigdzie dziś nie idź z rodzicami". Nie wiedziałem o co chodzi, ale, kiedy rodzice powiedzieli, że idą na plaże, powiedziałem, że nie chce mi się i że zostaję w pokoju. Aneta postąpiła podobnie. Zostaliśmy w pokoju sam na sam. Moja kuzynka odziana była w krótką jeansową spódniczkę i jakąś bluzeczkę. Usiadła na brzegu łóżka, zakładając nogę na nogę. Trochę się obawiałem rozmowy z nią, ale zostałem znów zaskoczony. Anetka z uśmiechem na twarzy powiedziała.

- Masz całkiem sporego Piotruś. Spodobał mi się. I cóż, widać to u nas rodzinne, ale podnieciła mnie myśl, że mogłabym uprawiać seks z kuzynem. Co Ty na to?

W odpowiedzi podszedłem do niej, położyłem śmiało rękę na jej udzie i zacząłem całować. Uwierzcie, że zawsze marzyłem o tym, żeby pocałować usta Anetki. Moja dłoń wędrowała po jej udzie, wsunęła się pod spódniczkę... Szybko pozbyłem się ubrań. Aneta też rozbierać si . . .

Aby dokończyć czytanie i mieć dostęp do tysięcy darmowych
opowiadań erotycznych załóż konto za darmo.

REJESTRACJALOGOWANIE

Scroll to Top