Bardzo ważne jest aby uprawiając seks czuć się komfortowo i wygodnie, tak żeby nic nas nie rozpraszało. Jednak seks na naszym wygodnym, dużym łóżku w dobrze znanej sypialnie może się również znudzić, dlatego od czasu do czasu przychodzi nam do głowy myśl by kochać się w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Wiele filmów i stron takich jak ta: http://spotkaniaero.pl/wojewodztwo/region/5 gdzie znajdują się seks oferty podsuwa nam różne pomysły, także nasza wyobraźnia często jest bardzo kreatywna, ale czy wszystkie z wymyślonych przez nas miejsc pozwolą nam na uprawianie namiętnej miłości? Warto się nad tym zastanowić zanim zaczniemy działać.
Spełnianie fantazji

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o seksie w samochodzie. Prawdopodobnie spora część z nas również ma już za sobą spełnienie tej fantazji. Szczególnie, że nie trzeba specjalnie się namęczyć aby móc skonsumować nasz związek na tylnym siedzeniu auta. Oczywiście najlepiej jeśli jest ona duże, ale również w niewielkich modelach jesteśmy w stanie sobie poradzić. Najważniejsze to znaleźć ustronne miejsce gdzie będziemy mogli dać się ponieść emocjom bez obaw, że ktoś zastuka w okno i przerwie nasze igraszki. A trzeba przyznać, że seks w samochodzie bywa szczególnie namiętny, głównie ze względu na to, iż posiadamy mało miejsca i nasze ciała są naprawdę blisko siebie.

Z niewiadomych powodów równie duże emocje jak uprawianie miłości w samochodzie, wzbudza w nas seks w toalecie. Może to być toaleta w nocnym klubie lub samolocie. Być może najważniejszym powodem dla którego takie zbliżenie powoduje w nas wzrost pożądania jest to, że dookoła nas znajduje się tak wiele osób i podnieca nas możliwość nakrycia nas w intymnej sytuacji. Tak czy inaczej warto wspomnieć, że rzeczywistość w tym przypadku nie zawsze wygląda tak jak nasze fantazje. Przede wszystkim trzeba tu wspomnieć o naprawdę małej ilości przestrzeni do wykorzystania i oczywiście o tym, że miejsca te należą do najbardziej brudnych. Jeśli jednak komuś nie przeszkadzają bakterie i dyskomfort to na pewno będzie to świetne przełamanie łóżkowej rutyny.

Wiele osób marzy także o seksie w bardziej romantycznej atmosferze na plaży lub w basenie. Obydwie scenerie są na pewno bardzo ciekawe i sprawiają, że rośnie w nas pożądanie. W przypadku seksu na plaży oczywiście musimy się znaleźć w miejscu gdzie jest naprawdę ciepło. Nasz krajowy Bałtyk może nie być do tego odpowiedni, gdyż nie zawsze pogoda dopisuje. Wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów może być więc najlepszym czasem na takie eksperymenty. Na taką randkę warto zabrać ze sobą dwa koce, jeden na którym będziemy leżeć a drugi do okrycia się po namiętnym seksie.

Natomiast jeżeli chodzi o basen, dobrze jeżeli posiadamy własny, przy domu. Wówczas w każdej chwili możemy sobie pozwolić na romantyczne zbliżenie w wodzie, która dodatkowo podnieca opływając nasze ciała. Jeśli jednak nie mamy tego szczęścia, można pokusić się o seks w basenie hotelowym, ale po zmroku, a nawet późną nocą kiedy nikomu innemu nie przyjdzie do głowy kąpiel. Najbardziej romantyczne są baseny na zewnątrz, ale oczywiście bezpieczniejsze są te wewnątrz hotelu. To którą opcję wybierzemy zależy jedynie od tego jak bardzo boimy się, że zostaniemy nakryci.