W pobliżu Rajgrodu (~45km) TERAZ ONLINE 559 osób:

By podejrzeć profile wystarczy szybka rejestracja trwająca 2 minuty.
Chętne i napalone dziewczyny na sex z Rajgrodu i okolic. Darmowe ogłoszenia erotyczne z miasta Rajgród. Darmowa rejestracja w 40 sekund. Co trzecia osoba po rejestracji umawia się na darmowy seks.

Ocena: 9,86/10 | Opinie: 6210
Ostatnia aktualizacja: 80 min temu.

—>ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ ZA DARMO I PRZEGLĄDAJ TYSIĄCE PROFILI<—

Zamieszczamy jeden z przykładowych profili na portalu z twojej okolicy:

Link do profilu: https://www.erodate.pl/uzytkownicy/1567802
Zweryfikowane: TAK
Wiek: 36 l
Wzrost: 161cm
Waga: 57kg
Biust: D
Miasto: Rajgród
Kogo szukam:
Zabawa, Seksu sam na sam
Fanów:
196 fanów
Wyświetleń:
8 489 Wyświetleń
Aktywność: Ostatnio zalogowana na stronie: 51 minut temu
O mnie: – faceci którzy szukają na jeden raz – nie ten adres. Jeżeli głównym Waszym celem jest tylko zaspokojenie własnych potrzeb i swojego ego to jest coś takiego jak burdel. – nie umawiam się z każdym facetem który do mnie napisze. – szanuję swój czas, mam go zdecydowanie za mało. Dlatego też nie odpisuję na wszystkie wiadomości. Zaznaczam że wszystkie odczytuję więc nie piszcie po 100 razy z obawy że wasza wiadomość znikła wśród tysięcy innych. Spokojnie – to się nie zdarza. – nie jestem zdesperowana, mężczyzna musi mnie czymś ująć. Wygląd to sprawa drugorzędna. – nie przyjmuję do znajomych osób z którymi nie podjęłam nawet rozmowy. – nie odpowiadam na wiadomości o treści typu: „hej”, „cześć”… Trochę kreatywności ludzie!

Lubię
– ludzi z poczuciem humoru, zdecydowanych, dbających o higienę i depilację miejsc intymnych, szanujących innych – delikatny i subtelny makijaż, podkreślenie ust – zapach i smak kawy o poranku – dobre wino w miłym towarzystwie – mieć poczucie bezpieczeństwa – się przytulać – nie musi to oznaczać od razu chęć na seks. Lubię bliskość również bez żadnych podtekstów.
Nie lubię
– nieszczerości, wyniosłości, nachalności – penisów w wiadomościach i ma zdjęciach profilowych. Jeżeli nie masz nic innego do zaoferowania to trudno – zbędnego owłosienia w miejscach intymnych, braku higieny, brudnych paznokci u obu płci – niezdecydowania, głupoty – błędów ortograficznych, braku interpunkcji – braku szacunku – tak ludzie- na tym portalu też wskazany jest szacunek do drugiej osoby