DLA KOGO


Dla partnerów znających się, mających do siebie zaufanie, spora dozę wyobraźni i humoru. Z powodzeniem da się zastosować w grupie.

 

   WSTĘP


Jeden z partnerów jest androidem – seksualna, supernowoczesna zabawka XXI wieku. Stoi na środku pokoju i czeka az jego właściciel weźmie do reki pilota i wyda mu polecenie, które wykona bez protestu, chłodno i perfekcyjnie.

 

   LOKALIZACJA


Z dala od niepowołanych oczu

 

   PRZEBIEG


Właściciel Androida bierze do reki pilota (lub inne urządzenie elektroniczne, może być połączone z ciałem partnera kablem, dla dodania „mechaniczności”).

Najpierw czyta instrukcje (w niej należy zawrzeć wszystkie zasady jakie maja obowiązywać w grze i do jakich granic może posunąć się właściciel. Po ich przekroczeniu następuje „zawieszenie systemu”).

Przystępujemy do zabawy. Android wykonuje dokładnie polecenia nadawcy, każdy krok, gest, ruch jest z polecenia właściciela zabawki. Od inwencji zależy co i jak zrobi dla nas nasza sex-maszyna.

 

   CO JEST POTRZEBNE


Zwykły pilot, ew. długi przewód (sposób połączenia z ciałem pozostawiam inwencji) inne elementy „urealniające” androida (strój dowolny, ew. lateks, metalowa lub owinięta folia aluminiową obroża czy inne elementy dodające atrakcyjności naszemu cyborgowi).

Przy odrobinie wyobraźni nie potrzebny jest żaden inny ekwipunek, jeśli obie strony dobrze wciela się w swoje role. W przypadku zabawy grupowej, polecenia wydaje osoba trzymająca pilota.

 

   ZAKOŃCZENIE


Do znudzenia lub wycieńczenia seksualnego. można tez wyznaczyć limit czasowy i zamienić się rolami. Albo jak to w filmach SF bywa, android nagle ozywa i dopada swoja ofiarę 😉