Seks oralny to po prostu raj dla każdego mężczyzny, dlatego tak często o niego proszą. Niestety kobiety mają niejednokrotnie opory przed tego rodzaju pieszczotami, co może również mieć wpływ na niekorzystne relacje w związku. Dlatego też, każdy mężczyzna powinien wiedzieć w jaki sposób może zachęcić swoją ukochaną do zrobienia mu popularnego „loda”, tak aby każda ze stron była z tego powodu zadowolona. Należy jednak przy tym pamiętać aby do niczego nie zmuszać drugiej osoby. Jeśli mimo naszych usilnych próśb i wysuwanych argumentów, nasza partnerka nadal nie jest przekonana do tego pomysłu – musimy odpuścić.

Zadbaj o higienę

Nic dziwnego, że kobieta nie marzy o zagłębieniu się między twoimi nogami, jeżeli po całym męczącym dniu twoje okolice intymne po prostu brzydko pachną. Powiedzmy sobie szczerze, że z pewnością zapach potu nie jest w stanie podniecić żadnej kobiety, zanim więc zaczniemy namawiać naszą partnerkę na seks oralny zadbajmy o jej komfort.

Oczywiście na początek warto zacząć od zwykłego prysznica. Pamiętajmy jednak, że prysznic, który weźmiemy rano za bardzo nam nie pomoże. Przez cały dzień tyle razy korzystamy z toalety, że w połączeniu z potem, zapachowa mieszanka wybuchowa będzie po prostu zwalająca z nóg. Należy więc pomyśleć o prysznicu tuż przed planowanymi igraszkami w łóżku. Jeśli nasza ukochana ma na to ochotę możemy jej również zaproponować wspólny prysznic, który będzie dodatkowym bodźcem podniecającym. Nie mówiąc już o sytuacji, gdy kobieta zechce nam zrobić loda w strugach wody.

Kolejną kwestią jeżeli chodzi o higienę naszych stref intymnych jest rzecz jasna pozbycie się owłosienia. Jest to dość kontrowersyjny temat dla niektórych panów, którzy nie wyobrażają sobie depilacji. Jeśli jednak zależy nam na pieszczotach z ust naszej kobiety warto się poświęcić. Pozbawione zbędnego owłosienia w tych miejscach ciało mężczyzny działa na kobietę znacznie bardziej zachęcająco.

Popraw swój smak

Wiemy już, że należy poradzić sobie z brzydkim zapachem w naszych okolicach intymnych, ale co można zrobić ze smakiem spermy, którego nie lubi nasza partnerka? Pewnie wielu mężczyznom wydaje się, iż nie mają na to żadnego wpływu, ale prawda jest inna.

Jak się bowiem okazuje smak spermy w dużej mierze zależy od diety, którą stosujemy. Najlepiej smakuje ona u panów, którzy są wegetarianami, ale niestety nie każdy z nas jest w stanie powstrzymać się od jedzenia odpowiednio dużej porcji mięsa każdego dnia. W takim przypadku najlepszym sposobem na złagodzenie smaku naszej spermy jest zjadanie większej ilości takich owoców jak ananasy, arbuzy i kiwi. Ci, którzy chcieliby nieco osłodzić swoje soki mogą natomiast spożywać jagody czy śliwki. Do produktów, które niestety zmieniają smak spermy na gorsze zaliczyć należy kawę, piwo i produkty mleczne.

Dla tych odważniejszych dobrym pomysłem może być także skorzystanie z innego sposobu na ulepszenie smaku podczas seksu oralnego. Możemy bowiem zaproponować naszej partnerce polanie penisa sosem o jej ulubionym smaku, na przykład truskawkowym, albo słynną już bitą śmietaną.

Bez względu na to, którego sposobu użyjemy nasza partnerka na pewno będzie pod wrażeniem naszych starań, co może skutkować wspaniałym seksem oralnym.