Poważna randka wzbudza wiele emocji w każdym człowieku, bez względu na wiek i płeć. Staranne przygotowania działają podniecająco i pobudzająco. Wiele osób zastanawia się, co zrobić, by nie popełnić gafy i nie zrazić do siebie partnerki lub partnera. Z każdą chwilą serce zaczyna bić mocniej, ciało daje znak, że będzie to chwila wyjątkowa i niezapomniana. Spacer, kolacja, pocałunki, sex. Każdy człowiek inaczej planuje spotkanie z osobą, do której czuje więcej niż sympatię. Co zrobić, by pierwsza randka nie okazała się ostatnią? Każdy człowiek ma inne priorytety. Dla jednych liczy się higiena osobista, inni zwracają uwagę na strój, jeszcze inni za priorytet uważają dobry sex. Warto jednak pamiętać, że istnieje kilka kwestii, których nijak nie można pominąć. Bez wątpienia ważną kwestią jest higiena osobista. Zadbany człowiek budzi sympatię, zachęca do konwersacji i wspólnego spędzania czasu. Dodatkowo można postarać się o oryginalny makijaż (kobiety) oraz użyć delikatnych i jednocześnie wyrazistych perfum. Wspólnie spędzony czas to nie tylko patrzenie sobie w oczy. Ważne jest to, by znaleźć wspólny język nie tylko podczas namiętnych pocałunków.

Dobre tematy rozmowy to podstawa udanej randki. Pamiętaj jednak, aby poruszać kwestie, w których masz coś do powiedzenia i jest to zgodne z prawdą lub twoimi przekonaniami moralnymi. Unikaj tematów politycznych i religijnych, tym bardziej, gdy nie znasz zbyt dobrze drugiej osoby – niechcący możesz osiągnąć efekty odwrotne do pożądanych. Staraj się by rozmowa była płynna i ciekawa. Jeśli zauważysz, że partner lub partnerka nie czuje się komfortowo w danym temacie, postaraj się dyskretnie zmienić temat rozmowy, zrób to bardzo delikatnie. Wyłącz telefon komórkowy, randka to chwile tylko dla was, nikt nie powinien zakłócać spokoju ani mącić romantycznego nastroju. Staraj się być seksi. Żyjemy w świecie, gdzie klasyczne role często się odwracają – kobiety stają się bardziej męskie, mężczyźni natomiast wykazują cechy żeńskie. Podczas randki postarajcie się być sobą, zachowując przy tym kobiecy wdzięk i męską siłę – jest prosty i jednocześnie skuteczny sposób na to, by podkreślić własną atrakcyjność.

Kobiety powinny założyć sukienkę podkreślającą talię, natomiast mężczyźni marynarkę, która uwypukli ramiona. Nie jest to oczywiście obowiązek, ale prosty i skuteczny trick, który pozwoli odpowiednio się zaprezentować i czuć atrakcyjnie. Kobiety często stawiają na klasyczną czerwień. Pomysł doskonały, jednak kolor ten należy dawkować z umiarem. Faktem jest, że czerwień nieodłącznie kojarzy się z erotyzmem i jest symbolem miłości, warto jednak zachować subtelność i harmonię, zastępując intensywność koloru kilkoma warstwami odzieży, które podczas zdejmowania stworzą wyjątkową i niezwykłą otoczkę tajemniczości. Wykonując makijaż szczególną uwagę należy zwrócić na usta, stanowiące symbol zmysłowości i fizycznej bliskości. Umalowane i błyszczące usta to wyraźna zachęta do głębokich, romantycznych pocałunków, które z całą pewnością sprawią, że będzie to wyjątkowa i niezapomniana randka.