Nie od dziś wiadomo, że inicjowanie seksu częściej zdarza się mężczyznom niż kobietom, które nie mają aż tak dużych potrzeb w tym względzie jak ich partnerzy. Dlatego też, kiedy kobieta wymyśla jakikolwiek sposób na zaskoczenie faceta w łóżku, efekt bywa wręcz fantastyczny. Nie tylko bowiem nasz ukochany doznaje szczególnego rodzaju przyjemności, ale również my same możemy bawić się podczas seksu tak jak lubimy. A to może zaowocować wspaniałym orgazmem po obu stronach.

Popuść wodze fantazji

Każdy z nas ma marzenia związane z seksem, które mogą dotyczyć jakichś niewypróbowanych jeszcze pozycji albo sytuacji erotycznych. Jeśli wiesz, że Twój mężczyzna ma taką fantazję koniecznie skorzystaj z tej wiedzy i spraw mu ogromną przyjemność.

Oczywiście jedną z kwestii, o której powinniśmy bezwzględnie pamiętać jest to aby nie robić niczego wbrew sobie. Jeśli to o czym marzy nasz facet wzbudza w nas strach lub po prostu obrzydzenie, nie możemy się poświęcać i zmuszać do robienia rzeczy, które nam nie odpowiadają. W innych przypadkach należy stworzyć odpowiedni plan działania i doprowadzić do jego realizacji, czym zachwycimy naszego partnera.

Bardzo wielu mężczyzn marzy o odbyciu sex spotkania z nieznajomą. Oczywiście nie oznacza to, że mamy mu takie spotkanie zorganizować, ale może warto pomyśleć o odegraniu takiej roli. Doskonałym pomysłem jest wynajęcie w tym celu pokoju hotelowego, do którego zaprosimy ukochanego. Za nim jednak spotkacie się w hotelowym pokoju popuśćcie wodzy fantazji i zabawcie się w sex telefon dzwoniąc do siebie i rozpalając swoje zmysły. Gdy już będziecie wystarczająco pobudzeni możecie spotkać się na miejscu i zaspokoić erotyczne pragnienia. W recepcji zostaw dla niego wiadomość, w której opiszesz jego rolę oraz klucz do pokoju. A dalszy ciąg tej historii zleży już tylko od waszej pomysłowości.

Pomoce erotyczne

Dla par, które do tej pory nie korzystały w swojej sypialni z pewnych narzędzi wspomagających wzrost podniecenia, dobrym pomysłem będzie wypróbowanie zarówno zabawek erotycznych jak i pewnych trików, które bardzo nas pobudzą.

To jakie zabawki wybierzemy w sex shopie zależy rzecz jasna wyłącznie od naszych upodobań. Jeśli jednak wstydzimy się takich zakupów zawsze możemy skorzystać ze sklepów internetowych, które zapewniają całkowitą dyskrecję. Oprócz samych zabawek możemy też kupić seksowną bieliznę, która na pewno pobudzi jego zmysły i przede wszystkim pożądanie.

Warto także nakręcać się na seks przez cały dzień, bo wówczas wzrastające napięcie niemal eksploduje kiedy w końcu będziemy mogli znaleźć się w łóżku. Możesz w tym celu stworzyć swego rodzaju sex czat ze swoim partnerem. Na przykład poprzez smsy, czy też wiadomości email, sposób zależy tylko od Ciebie. Dla tych odważniejszych inną alternatywą jest nawet sex online, ale do tego trzeba już stworzyć odpowiednie warunki zarówno dla siebie jak i dla partnera.

Kolejną propozycją na zaskoczenie, a przy tym nakręcenie mężczyzny w łóżku może być wspólne oglądanie erotycznych zdjęć, a także filmów. Wszelkiego typu sex galerie bez problemu znajdziemy na różnych stronach internetowych poświęconych tej tematyce. Oczywiście nie możemy zastąpić sobie tym seksu, dlatego oglądanie takich podniecających scen nie powinno trwać zbyt długo. Najważniejsze przecież aby głównym punktem takiego spotkania było zbliżenie kochanków zakończone orgazmem.