Seks – któż z nas nie lubi baraszkować z ukochaną osobą, sprawiając sobie nawzajem ogromną rozkosz. Po udanym seksie mamy zdecydowanie lepszy humor, czujemy się zdrowsi i pełni sił, a nasze relacje z partnerem są o wiele lepsze. Co jednak jeżeli do naszej sypialni zaczyna się wdzierać rutyna i zwyczajna nuda, a każdy romantyczny wieczór wygląda po prostu identycznie? Wówczas należy zrobić co tylko w naszej mocy, aby nieco podnieść temperaturę nie tylko w samej sypialni, ale także w naszym związku. Na szczęście jest wiele sposobów by znów poczuć pożądanie i dreszczyk emocji, dlatego nie należy czekać na cud, ale wziąć się do pracy, a następnie cieszyć się z efektu! Czym zatem zaskoczyć partnera?

Daj znać, że Cię pociąga!

Często nawet te najbardziej niepozorne gesty mogą budować pożądanie, które następnie eksploduje w sypialni. Nie trzeba się szczególnie mocno napracować aby co jakiś czas sygnalizować partnerowi, że wciąż działa na nas podniecająco. Może być to chociażby namiętny pocałunek na pożegnanie, przed wyjściem do pracy – i nie tłumacz się z niego! Zaserwuj ukochanej osobie takiego całusa, popatrz jej namiętnie w oczy i po prostu wyjdź, a możesz mieć pewność, że cały dzień będzie o tym bardzo intensywnie myślała.

Innym pomysłem może być zostawianie ukochanej osobie dwuznacznych wiadomości. Może być to karteczka wsunięta do kieszeni czy zwykły sms, który pobudzi wyobraźnię i sprawi, że partner nie będzie mógł się doczekać powrotu do domu. Często to właśnie wyobraźnia jest najlepszym afrodyzjakiem, który prowadzi nas wprost do łóżka.

Zaproszeniem do wspólnej zabawy mogą być też inne gesty, wykonywane nawet w tłumie innych osób. Podczas zwykłego spaceru czy robienia zakupów, możemy poszperać w kieszeni partnera pod pretekstem szukania drobniaków. Wsunięcie ręki do kieszeni i nawet krótkie dotknięcie penisa mężczyzny, na pewno na niego zadziała.

Stwórz atmosferę!

Zanim się na siebie rzucicie, warto sprawić aby atmosfera wspólnej nocy była naprawdę podniosła. Z tego powodu, należy zwracać uwagę na szczegóły i nieco się przygotować, aby nie był to kolejny nudny wieczór jak każdy inny.

Takie spotkanie można rozpocząć od wspólnej kąpieli lub też prysznica. Mokre, nagie ciała z pewnością rozbudzają żądze i sprawiają, że kochankowie znów czują między sobą niezwykłą bliskość. Możecie także wzajemnie masować swoje ciała, przez co jeszcze intensywniej przeżyjecie każdą minutę takiego zbliżenia.

Dobrym pomysłem może być także zainwestowanie w wystrój sypialni, która powinna się stać dla was pewnego rodzaju azylem. Warto kupić przyjemną satynową pościel czy też zestaw świec zapachowych pobudzających zmysły. Wszystko to może zbudować atmosferę, dzięki której łatwiej będzie się wam skupić na samych sobie.

W przypadku kobiet doskonałym zakupem będzie z pewności koronkowa bielizna, która sprawi, że poczuje się ona seksowna, natomiast mężczyzna nie będzie mógł powstrzymać narastającego podniecenia na jej widok. Jeśli z kolei podniecają nas przebieranki, nie powstrzymujmy się przed odgrywaniem różnych ról. Strój niegrzecznej uczennicy, czy spoconego robotnika, może zupełnie odmienić nasze dotychczasowe życie erotyczne.