Randka zawsze będzie udana, gdy wybierzemy odpowiednie miejsce. Kobieta uwielbia być zaskakiwana, imponują jej oryginalne pomysły. Aby ten dzień był niezapomniany dla was obojga, wcale nie musisz mieć dużo pieniędzy i zapraszać ją do drogich restauracji. Spacerując po mieście lub na wsi jest wiele ciekawych i zaskakujących miejsc. Czy to ruiny zamku, czy to piękny park z alejkami, czy lasek nad rzeczką. Kobiety uwielbiają przyrodę i piękno otaczającego nas świata. Warto to wykorzystać.

W zasadzie samo miejsce się nie liczy. Może być najbardziej oklepane, codziennie uczęszczane przez was oboje, ważna jest atmosfera. Z elementami tajemniczości każda randka w każdym miejscu może być intrygująca i niezapomniana. Zawsze możesz powiedzieć: \” Byłaś pewnie tutaj setki razy, ale ja pokażę ci coś, czego być może nie widziałaś, nie zwróciłaś na to uwagi.\” I możesz jej pokazać oświetlone wieczorem wąskie uliczki miast lub wyprowadzić na skraj pola i pokazać gwieździste niebo. Inwencja twórcza zależy od ciebie.

Podczas randki koniecznie obdaruj kobietę kwiatem, może być nawet polny, liczy się chęć i szczerość. Zyskasz sympatię, a ona utwierdzi się w przekonaniu, że ci na niej zależy.

Jeśli chcesz zrobić piorunujące wrażenie urządź piknik nad jeziorem, rzeką, w lesie, w parku. Wystarczy, że weźmiesz koc, serwetki papierowe, takie same talerzyki i kupione ciasto oraz owoce. Pamiętaj, że nie będzie się liczyło menu, tylko szczególna atmosfera, którą możesz zbudować.

Oto lista najpopularniejszych miejsc na randki. Pamiętaj, że wcale nie musisz się nimi sugerować. Warto jednak widzieć o nich co nieco.

Kino
Jeśli wiesz, jaki typ filmu wybranka preferuje, to masz problem z głowy. Jeśli nie wiesz, to najlepiej zabrać ją na jakąś dobrą komedię, wcale nie musi być romantyczna. Musisz wiedzieć, że powszechnie krąży opinia, że kobieta podnosi wartość mężczyzny. Jednocześnie pokazując się z kobietą w publicznym miejscu świadomie lub nieświadomie podnosisz swoją samoocenę.

Teatr
Jeśli wiesz, co kobieta lubi oglądać lub czytać, nie będziesz miał żadnego problemu. Pamiętaj jednak, że o ile filmy oglądać lubi prawie każdy, to chodzić do teatru i oglądać sztuki nie wszyscy lubią. Obecnie jednak, jest tak duży wachlarz propozycji, że z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego.

Restauracja
Może być to zarówno wykwintna restauracja jak i zwykła pizzeria. W zasadzie zależy to tylko od twojej kieszeni. Co to drogich restauracji, to warto się nad tym zastanowić. Co będzie, jeśli z wybranką spotkasz się tylko raz? Albo co gorsza, jeśli spodoba jej się twój zasób portfela, a nie ty. Wolisz mieć kobietę, która cię kocha, czy która kocha twoje pieniądze. Pewnie myślisz, że nie wszystkie kobiety takie są. Masz racje, ale większość i masz małe szanse trafić na tą inną.

Dyskoteka, klub.
Jeśli wiesz, że kobieta lubi tańczyć, będzie to doskonałe miejsce. Dobrze by było, żeby iść do mało znanej dyskoteki lub knajpki, by uniknąć zatłoczonych miejsc, gdzie ani nie będziecie się słyszeć ani dobrze widzieć wśród tylu osób.

Własny dom
Tak, to wcale nie jest głupi pomysł. Nie musisz także umieć gotować. Możesz zamówić danie z restauracji, poprosić kogoś z rodziny, by coś ugotował lub po prostu przygotować coś samemu. Wcale to nie takie trudne, wiesz? Wystarczy, ze kupisz paczkę spaghetti i sos w słoiku. Spaghetti ugotujesz według przepisu, a sos odgrzejesz w garnku. Do kolacji koniecznie włącz nastrojową muzykę i zapal świece. Efekt gwarantowany. Kobieta będzie zachwycona i zrobisz na niej piorunujące wrażenie. Pamiętaj o czystym wazonie, odpowiednio ułożonych sztućcach i o kwiatach w wazonie. Mogą być nawet te z ogrodu sąsiadki.

Istnieje wiele miejsc doskonałych na randki. Może być to deptak, ciekawy most, wystawa, koncert, zoo, wesołe miasteczko, wycieczka samochodowa, wycieczka rowerowa, ognisko, spacer po parku lub lesie. Przy odrobinie fantazji każde miejsce będzie idealne i wymarzone.