Najlepsze randki są nietypowe. Dotyczy to zarówno pierwszych spotkań, które potem decydują o rozwoju znajomości, ale także odnosi się do dłuższych związków. Po pewnym czasie wciąż te same miejsca nam się nudzą i nawet jeśli odwiedzamy je z ciekawą osobą to nie jest już w nich fajnie. Warto zastanowić się nad czymś ciekawszy.

Zwykła randka to wizyta w kinie lub pubie, jakiś spacer, coś do zjedzenia, może bilard lub kręgle. W trochę lepszej wersji będzie to teatr bądź palmiarnia. Tego typu miejsca odwiedzane są na 80% randek i praktycznie zalicza się je po kolei. Nie są one oczywiście złe lecz powinieneś koniecznie unikać chodzenia ciągle w to samo miejsce. Monotonia jest zawsze zabójcza.

Wersję ekstremalną randki najlepiej wykorzystasz jeśli jesteś już w bardziej zaawansowanym związku. Na pierwszą randkę jest dobra tylko wtedy jeśli wiesz, że dziewczyna lubi być zaskakiwana. Jest tu co najmniej kilka opcji do wyboru: przejażdżki konne, quady, bungee, ściany wspinaczkowe, tenis, basen itd. Ekstremalności nie należy traktować oczywiście zbyt dosłownie. Chodzi tu raczej o nietypowość takiej randki i konieczność odpowiedniego się do niej przygotowania. W ten sposób na pewno urozmaicisz stały związek i zrobisz silne wrażenie przy pierwszej randce. Miejmy tylko nadzieję, że dobre.

Jeszcze inną dostępną dla Ciebie opcją jest randka wycieczkowa. Może ona przybrać formę dość dosłowną i polegać na przejażdżce rowerem w ciekawym miejscu albo na spacerze nad rzeką bądź jeziorem. Wyjazd za miasto to świetna opcja chociaż raczej nie na pierwszą randkę. W mieście też można świetnie spędzić czas. Na pewno znasz jakieś ciekawsze miejsca, które są rzadziej uczęszczane przez ludzi i niewiele osób o nich wie. Wykorzystaj to.