Opowiadania erotyczne znajdują wielu odbiorców. Istnieje wiele portali, które w swoich zasobach posiadają sex opowiadania, jednakże wciąż odczuwany jest niedosyt tego typu przedsięwzięć. Różne jest także postrzeganie takich opowiadań, fakt ten w znacznym stopniu wynika z percepcji potencjalnego odbiorcy. Stworzenie takiej historii erotycznej wydaje się być rzeczą prostą, wystarczy pomysł i umiejętność przelewania myśli na papier, a raczej na klawiaturę komputera, gdyż tego typu rozwiązania najczęściej pojawiają się w sieci. Opowiadania erotyczne można porównać do klasycznych powieści – niezbędna jest dobra fabuła i wartka akcja, by dotrzeć do odbiorcy. Na co należy zwrócić uwagę tworząc sex opowiadanie? Oto kilka prostych rad, które z pewnością pomogą napisać ciekawą i wciągającą historię, które zyska wielu odbiorców.

Pomysł

Dobry pomysł to podstawa. Przede wszystkim musimy wiedzieć, o czym zamierzamy pisać. Konieczne jest wykreowanie głównego bohatera i stworzenie wyimaginowanej sytuacji, która dla odbiorcy będzie wiarygodna i zrozumiała. Opowiadanie erotyczne musi być zbliżone do rzeczywistości, przedstawiać sytuacje, które faktycznie mogły się zdarzyć. Ważne jest to, aby nasycić tekst realnymi opisami o zabarwieniu erotycznym, zmieniając jednocześnie intensywność natężenia szeroko rozumianego erotyzmu. Nie należy bać się mocnych słów. Opowiadania erotyczne, podobnie jak sex blog, to nie tkliwy romans, w którym wszystko jest przewidywalne, wręcz oczywiste. Tu liczą się elementy realne, zaskakujące zwroty akcji i mocne opisy erotycznych przedsięwzięć. Blog erotyczny i opowiadania o seksie nie muszą zaskakiwać, zachęcać do lektury i mobilizować do wytężania własnej wyobraźni.

Fabuła

Fabuła powinna skupiać się na przeżyciach bohatera lub bohaterki, uwzględniając towarzyszące jej postaci. Fabuła musi oscylować wokół określonej osi, głównego tematu, przygód bohaterów. Należy unikać przesłodzonych opisów piękna natury, skupiając się na szeroko rozumianym erotyzmie. Blog erotyczny powinien zawierać wskazówki i rady zawarte w realistycznych opisach. Warto także dopełnić opowiadanie elementami komizmu, satyry i dobrego humoru, absolutnie unikając sarkazmu i ironii – są to rozwiązania niedopuszczalne, które z całą pewnością przyniosą efekty odwrotne do pożądanych. Sex opowiadanie adresowane jest dla odbiorców dorosłych, z założenia dojrzałych emocjonalnie. Nie trzeba więc obawiać się mocnych scen erotycznych, aczkolwiek ważne jest to, aby ubrać je w odpowiednie słowa, które nie tylko zobrazują fabułę, ale przede wszystkim zmobilizują czytelnika do pobudzenia własnej wyobraźni.

Wielu odbiorców traktuje opowiadania erotyczne jako literacką rozrywkę, zwracając uwagę na pomysłową fabułę, wartką akcję i kreatywność autora. Wydawać się może, że są detale, jednakże w rzeczywistości w istotny sposób wpływają one na ogólny charakter opowiadania. Każda publikacja literacka, także blog erotyczny, ma wyznaczony cel. Najlepszym dowodem tego, że ów cel został osiągnięty, są opinie zadowolonych czytelników, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne przedsięwzięcia autora.