Niekiedy niestety nasza randka staje się kompletną klapą, a nasz potencjalny partner czy też partnerka zupełnie kimś innym niż nam się to wydawało. Co w takiej sytuacji robić? Uciekać czy też nie? Oczywiście wszystko zależy od sytuacji, miejsca, czasu, bo to jest pewne, że jak siedzicie w kinie to nie wyskoczyć nagle w środku filmu lub gdy jesteście na eleganckiej kolacji.

Gdy zauważycie, że wasza randka zaczyna was nudzić należy się opanować i pomyśleć o czymś przyjemnym co na pewno poprawi wam humor lub nawet was rozbawi. Pamiętajcie, że nawet największy nudziarz lub nudziara może przy bliższym poznaniu okazać się duszą towarzystwa! Zatem pierwsza rada to wyjście z inicjatywą, wymyślenie tematu ciekawego dla was obojga lub też zmienienie miejsca na luźniejszy, który pozwoli wam poczuć się swobodniej. Gorzej jest, gdy osoba z którą się umówiliśmy wygląda ‘nieco’ inaczej jak to nam opisała (najczęściej zdarza się tak przy randkach umawianych przez Internet). Mimo, że osoba ta nie podoba wam się z wygląda zawsze warto dać jej szansę, bo przecież kochamy i zakochujemy się w drugiej osobie ze względu na charakter, a nie na wygląd, bo on z wiekiem się zmienia.

Próbujcie zapomnieć o mankamentach urody, a jeśli rzeczywiście to stanowi barierę nie do przeskoczenia to nie uciekajcie od razu z krzykiem tylko zaczekajcie do końca randki.