Seks telefon to jedna z wielu usług erotycznych, która wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Bez wątpienia jest to alternatywa, która zapewnia optymalną anonimowość i prywatność. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w przypadku osób, które z różnych powodów chcą uniknąć bezpośredniego kontaktu fizycznego. Takie rozmowy można prowadzić o każdej porze dnia i nocy, a podstawowym narzędziem jest telefon lub komputer z odpowiednim oprogramowaniem. Zadanie to może realizować każda dorosła osoba, posiadająca bujną wyobraźnię i odwagę. W zależności od oczekiwań partnerów sex rozmowy mogą mieć charakter subtelny, delikatny lub ostry, wulgarny, przesycony agresją, wręcz perwersyjny.

O czym należy pamiętać planując rozmowy na seks telefonie?

1. Priorytetem jest miejsce, w którym prowadzone są rozmowy erotyczne. Ważne jest to, aby nikt nie przeszkadzał ani nie zakłócał spokoju podczas erotycznych igraszek przez telefon. Najlepszym rozwiązaniem jest z całą pewnością zacisze własnego domu, nie mniej jednak rozmowy erotyczne można prowadzić także będąc na spacerze czy w hotelu.

2. Bez jakichkolwiek obaw można używać ostrych, mocnych słów. Anatomiczne, grzeczne nazwy zdecydowanie należy odłożyć na bok. Erotyczny telefon powinien tętnić życiem. Osoba prowadząca rozmowę może wczuć się w różne role, spełniając żądania klienta, wydając charakterystyczne dźwięki i opowiadając o tym, co dzieje się w danym momencie erotycznej fabuły. Ważne jest to, by klient był zadowolony i ponownie skorzystał z usługi.

3. Osoby odważne mogą do wspólnej zabawy zaprosić koleżankę lub kolegę. Sex rozmowy w trójkącie mogą okazać się niezwykłym przeżyciem i wyjątkowym doświadczeniem erotycznym. Klient będzie miał możliwość wydawania rozkazów, czyli poleceń dotyczących tego, co osoby świadczące usługę erotyczną mają w danym momencie zrobić.

4. Doskonałą alternatywą okazują się być gadżety erotyczne, dlatego też warto przygotować kilka erotycznych drobiazgów. Najlepsze są zabawki, które wydają charakterystyczne dźwięki. Ich używanie, dopełnione dźwiękami i informacjami przekazywanymi przez osobę prowadzącą sex telefon, pozwoli klientowi przeżyć niezwykłe i wyjątkowe doznania erotyczne. Klient będzie ponadto miał możliwość wydawania instrukcji dotyczących wykorzystania konkretnej zabawki.

5. Takie rozmowy przez telefon opierają się przede wszystkim na przekazie werbalnym, dlatego też podstawowym elementem są w tej kwestii dźwięki. Należy pamiętać, że większość klientów ogranicza się do wypowiadania instrukcji erotycznych, ewentualnych pytań bądź sugestii. W praktyce oznacza to, że stworzenie fabuły erotycznej leży w gestii osoby prowadzącej rozmowę. Ważne jest to, by przekaz był jasny, zrozumiały, a przy tym barwny, przesycony erotyczną fantastyką, wręcz perwersją. Nie należy bać się używania słów mocnych, mówienia o osobistej garderobie oraz reakcjach na określone bodźce erotyczne. Seks telefon należy traktować jak zabawę, swoistą rolę filmową. Istotną kwestią jest fabuła, która powinna interesować klienta, pobudzać jego zmysły oraz zapewnić mu optymalną dawkę doznań erotycznych.