Twoje życie erotyczne jest monotonne? Nie masz siły na przyjemność, a miłość kojarzy Ci się tylko z “obowiązkiem małżeńskim”? Niestety, ale taka przypadłość dotyka wiele osób. Na szczęście można rozbudzić swoje życie seksualne na nowo i wprowadzić odrobinę pieprzu do sypialni… Jak to zrobić?

Gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne to najlepszy i zarazem najbardziej fantazyjny sposób na to, aby rozbudzić na nowo swoją seksualność. Wibratory, kulki analne, żele smakowe, czy bezprzewodowe wibratory łechtaczkowe potrafią rozpalić każdą parę. Nie każdy jednak czuje się komfortowo, mówiąc o nich, czy też korzystając z nich. Na szczęście na rynku dostępny jest szeroki wybór tych artykułów, który pozwoli wybrać najlepsze dla nas rozwiązanie. Gadżety to doskonała zabawa dla obydwojga.

Bardziej nieśmiałe pary mogą wybrać na przykład małe wibratory łechtaczkowe czy masażery intymne. Nie mają one tak oczywistego kształtu, są dodatkiem sensualnym, doskonałym dla wstydliwych. Gdzie je kupić? W swojej  ofercie takie gadżety ma każdy sex shop, ale wybór nie może być przypadkowy. Przede wszystkim zapoznaj się z opiniami innych na temat danych gadżetów, ale także na temat danego sklepu erotycznego. Pierwszy zakup, który będzie nieudany, może zniechęcić do kolejnych eksperymentów.

Przebieranki

Seksowna policjantka, napalony lekarz, a może niegrzeczna nauczycielka? W sypialni każdy może stać się kimś innym i doskonale się przy tym bawić! Wiele osób decyduje się na wprowadzenie do alkowy przebieranek erotycznych. Stroje można znaleźć bez problemów w sklepach z gadżetami erotycznymi, ale wiele z nich można także przygotować własnym staraniem.

Nie każda para podchodzi z entuzjazmem do pomysłu z odgrywaniem erotycznych scenek. Niekoniecznie jednak przebieranki muszą zajść tak daleko. Jeśli czujecie się niezręcznie podczas “gry” w łóżku, to po prostu wykorzystajcie erotyczny strój tylko jako rekwizyt, który urozmaici grę wstępną.

Fantazje

Każdy ma jakieś fantazje seksualne. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu seksualnym i czerpać z niego satysfakcję, to z pewnością warto o fantazjach rozmawiać. Należy też pamiętać o tym, że nie każdą fantazję udaje się zrealizować, ale zawsze można próbować! Wielu mężczyzn marzy na przykład o seksie analnym, ale partnerka nie jest na to gotowa. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być wspólne oglądanie filmów erotycznych o tej tematyce – nakręci to obydwie strony i nawet jeśli skończy się na klasycznym stosunku, to na pewno doznania będą o wiele mocniejsze niż zazwyczaj!