Pozycja ta jest bardzo podniecająca dla partnerów, jednak wymaga od nich dużego doświadczenia i ostrożności. Najlepszą pozycją z której najłatwiej wykonać tę pozycję jest pozycja na jeźdźca z której to pozycji mężczyzna podnosi się przyswajać najpierw jedną nogę a potem drugą nogę tak, aby znalazły się one po obu stronach leżącej kobiety. W czasie całego manewru mężczyzna musi cały czas pilnować, aby penis nie wysunął się z pochwy co dla niesprawnych partnerów może okazać się trudnym zadaniem. Osiągnięta w ten sposób pozycja dostarcza obu partnerom nowych, niespotykanych dotąd odczuć. Pozycja ta zapewnia głębokiej penetracji pochwy i silną stymulację łechtaczki i w ten sposób dostarcza partnerce dodatkowych wrażeń oraz umożliwia pełniejsze osiągnięcie orgazmu.

Plusy

* Pozycja bardzo oryginalna
* Pozycja zapewnia głęboką penetrację i silną stymulację łechtaczki

Minusy

* Pozycja trudna do wykonana w której często dochodzi do wysunięcia penisa z pochwy zwłaszcza w czasie przechodzenia z pozycji na jeźdźca
* Pozycja wymaga wysportowanego i gibkiego partnera

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń. Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi. Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.