Pozycja ta jest bardzo prosta w wykonaniu a zarazem bardzo intymna i podniecająca dla partnerów. W pozycji tej kobieta leży na leżącym na plecach mężczyźnie. Aby ułatwić wprowadzone prącia do pochwy rozchyla nieco nogi, po czym je złącza i w takiej pozycji leży na partnerze wykonując ruchy do przodu i do tylu jak i ruchy okrężne miednicą.

Osiągnięta w ten sposób pozycja dostarcza obu partnerom nowych odczuć. Pozycja ta zapewnia silną stymulacje przez ściśniętą pochwę i w ten sposób dostarcza partnerce dodatkowych wrażeń oraz umożliwia pełniejsze osiągnięcie orgazmu.

Plusy

* Pozycja bardzo intymna, zapewniająca najbliższy kontakt między partnerami
* Pozycja dostarcza intensywnych bodźców poprzez ściśniętą pochwę

Minusy

* Pozycja ogranicza amplitudę ruchów partnerów oraz głębokość penetracji

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych „zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.