W pozycji tej partner leży na boku natomiast kobieta układając się pod odpowiednim kątem, przerzuca nogi przez biodra partnera. W takim położeniu mocno drażniony jest punkt G, co sprawia jej dodatkową przyjemność.Kochankowie mocno przytuleni, mają jednocześnie duże pole manewru na pieszczoty, np. piersi.

Chociaż ruchy w tej pozycji są nieco ograniczone to jednak jest to dobra pozycji aby rozpocząć akt seksualny. W pozycji tej mężczyzna ma wolne ręce, dzięki czemu wszystkie strefy erogenne kobiety są w jego zasięgu. Ma on możliwość stymulacji piersi i łechtaczki partnerki, co dostarcza kobiecie dodatkowych wrażeń. Mężczyzna może również obejmując biodro kobiety, silnie ją przybliżyć do siebie zwiększając tym samym głębokość penetracji

Plusy

* Pozycja rozluźniająca, przeznaczona głównie dla długotrwałego seksu

Minusy

* W pozycji tej ograniczona jest głębokość penetracji oraz zakres ruchó partnerów
* Często dochodzi do wysunięcia się penisa z pochwy co dla niektórych mężczyzn moze być krępujące

Urozmaicenie ruchów

W pozycji tej wzbogacenie i rozszerzenie zakresu doznań seksualnych obojga partnerów może sprzyjać kilkakrotna zmiana ułożenia czy kąta nachylenia ciał podczas zbliżenia, a także urozmaicone manewry miednicą. Ważne jest aby mężczyzna nie wykonywał swych ruchów w monotonnym, nazbyt regularnym i łatwym do przewidzenia tempie, gdyż tak odbywany akt seksualny wyda się automatyczny i nieprzyjemny. Oboje partnerzy powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych “zderzeń i tarć”. Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Seksu należy się uczyć. Postarajcie się doceniać rozmaitość wrażeń, jakich dostarcza członek penetrujący kolejne głębokości pochwy. Poeksperymentujcie w luźnej atmosferze z płytszymi i głębszymi pchnięciami. Bardzo podniecające bywają płytkie wniknięcia, zapewniające silne bodźce żołędzi członka i stymulujące najwyższy odcinek pochwy natomiast głęboka immisja prowadzi do znacznie bardziej intensywnych reakcji emocjonalnych, pogłębiając poczucie spełnienia i łączącej oboje partnerów więzi.

Dla własnej satysfakcji ważne może okazać wzbogacenie własnego współżycia o odrobinę pikanterii i witalności, eksperymentując i urozmaicając pchnięcia, pozycje, nacisk i kąty ułożenia w ten sposób, by dostarczyły jak najwięcej przyjemności wam obojgu. Niech seks stanie się przygodą i zabawą.