Zanim zaczniesz randkować w internecie, to chciałbym żebyśmy omówili ważny temat, który może zaoszczędzić Ci sporo czasu, nerwów, a także pieniędzy.

Mianowicie porozmawiamy o tym, od których kobiet na aplikacjach randkowych powinieneś trzymać się z daleka!

Dlaczego jest to aż tak istotne?

Głównie chodzi o to, że część lasek używa tych platform nie po to, żeby kogoś poznać, lecz po to, żeby zaspokoić swoje różne potrzeby. Dla przykładu żeby się dowartościować, dostarczyć sobie rozrywkę, zabić nudę, pozyskać obserwujących na Instagramie czy też nawet zarobić kasę.

Oprócz tego niektóre profile na platformach randkowych są po prostu… fałszywe. Są one zakładane przez osoby, które na przykład chcą w ten sposób zwyczajnie ponabijać się z facetów. Ale niestety takie profile często są też tworzone przez różnej maści oszustów, którzy próbują wyciągnąć dane osobowe lub dobrać się do czyichś pieniędzy.

Podejrzewam, że Twoim celem jest poznawanie prawdziwych kobiet, z którymi będziesz mógł się spotkać, a nie pisanie z laskami, które nigdy się z Tobą nie umówią lub co gorsza, pisanie z kimś, kto podszywa się pod jakąś dziewczynę, prawda?

Tak więc jeśli nie chcesz poświęcać czasu na niewłaściwe osoby, to musisz wiedzieć, które laski powinieneś omijać szerokim łukiem!

Przejdźmy więc do konkretów…

Kobiety przesadnie wyzywające

Nie ma nic złego w tym, że dziewczyna wrzuci na swój profil zdjęcie, na którym widać jej dekolt. Ale jeżeli jej fotki lub opis są zbyt śmiałe, wręcz sugerujące, że szuka przelotnej znajomości, to jest to już sygnał ostrzegawczy.

Takie profile najcześciej zakładają kobiety, które chcą podbić swoją samoocenę tym, że wielu facetów będzie się do nich ślinić dając im lajki, pisząc komplementy czy proponując spotkanie.

Do tego jest to najczęstsza przynęta używana przez laski, które będą chciały namówić Cię na kupno ich fotek albo przelania im pieniędzy np. na rzekomy przyjazd do Ciebie.

Tego typu konta tworzą też oszuści, którzy wykorzystując naiwność mężczyzn starają się wykraść czyjąś tożsamość czy też uzyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

Kobiety rzucające dwuznaczne podteksty

Propozycje luźnej znajomości, zboczone żarciki czy różnego rodzaju podteksty sugerujące, że dziewczyna chce z Tobą trafić do łóżka powinieneś traktować z przymrużeniem oka.

Nawet te laski, które szukają czegoś przelotnego nie mówią o takich rzeczach wprost i tak czy inaczej najpierw chcą spotkać się z facetem, żeby zobaczyć na żywo, z kim w ogóle mają do czynienia.

Możesz być pewien, że jeśli jakieś podteksty pojawiają się w rozmowie zbyt szybko, to albo ta dziewczyna robi sobie z Ciebie żarty albo jest to zachowanie ukierunkowane na oszukanie Cię w jakiś sposób. Tak więc nie wierz w coś takiego.

Kobiety linkujące do kont w innym serwisie

Kolejny typ dziewczyn, na które powinieneś uważać to te, które linkują do swoich profili w takich serwisach, jak Instagram czy Snapchat. W szczególności, jeżeli robią to w taki sposób, żeby podkreślić tą informację, czyli np. pisząc w bio, że najszybciej odpowiadają na swoim Instagramie.

Linkowanie do Instagrama na ogół służy zbieraniu tam obserwujących. Natomiast linkowanie do Snapchata przeważnie ma na celu namówienie Cię do płacenia za intymne fotki tej dziewczyny, co często jest z resztą kłamstwem, bo fotki mogą być kradzione.

W jednym i drugim przypadku masz do czynienia z laską, z którą nie masz szans na spotkanie, bo jest to dziewczyna, której zależy tylko na followersach lub oszust, który chce na Tobie zarobić.

Szczególnie uważaj na profile, które linki do innych kont umieszczają wklejone na zdjęciu.

Kobiety próbujące Ci coś sprzedać

Wiele dziewczyn wprost informuje na swoim profilu, że sprzedają zdjęcia swoich stóp czy znoszone majtki. Unikaj takich osób, bo narażasz się nie tylko na stratę czasu, ale i na uszczuplenie swojego portfela.

Kobiety proszące Cię o pieniądze

Kolejnym dość niebezpiecznym typem dziewczyn są te, które w jakimś momencie rozmowy sugerują Ci, że potrzebują na coś pieniędzy. Często rozchodzi się o to, że rzekomo potrzebują kasy, żeby doładować sobie konto i móc do Ciebie zadzwonić, żeby kupić bilet na pociąg i do Ciebie przyjechać czy też nawet żeby kupić ładną bieliznę na spotkanie z Tobą.

Niezależnie od powodu, jaki usłyszysz… nie wierz w coś takiego, bo to zwyczajne kłamstwo. Po przelaniu pieniędzy komuś takiemu ta osoba rozpłynie się w powietrzu.

Kobiety szukające sponsora

Na aplikacjach randkowych spotkasz też dziewczyny, które w mniej lub bardziej bezpośredni sposób zakomunikują Ci, że szukają faceta, który będzie je sponsorował. Niektóre po prostu nazwą to sponsoringiem. Inne w swoim opisie lub w rozmowie z Tobą powiedzą, że lubią otrzymywać od mężczyzn prezenty. A jeszcze inne zasugerują, że chętnie pójdą z Tobą zjeść coś do jakiejś dobrej knajpy.

Jeśli nie chcesz zostać kolejnym frajerem, którego wykorzystają, to uciekaj od nich jak najdalej.

Kobiety proszące Cię o przejście na inną platformę

Następnym zagrożeniem mogą być osoby, które dość szybko proponują Ci przejście na Messengera, WhatsAppa lub inną platformę, na której będziecie mogli ze sobą rozmawiać. Bo dzięki temu będą mogli przesłać Ci link, po klinięciu w który na Twoim telefonie lub komputerze zostanie zainstalowane złośliwe oprogramowanie.

Pamiętaj, że normalne kobiety z reguły nie będą prosić Cię o zmianę platformy, bo nie mają w tym żadnego celu. Do prowadzenia konwersacji wystarczy przecież aplikacja randkowa.

Kobiety niepokazujące swojej twarzy

Unikaj też dziewczyn, które na platformach randkowych nie mają zdjęć swojej twarzy, a zamiast tego wrzucają jedynie: zdjęcia siebie od tyłu, zdjęcia swojego psa lub kota, zdjęcia jakiegoś krajobrazu czy jakiekolwiek inne zdjęcia, które nie ukazują jej samej.

Choć na ogół to nie są oszustki, to doświadczenie moje i moich klientów pokazuje, że te dziewczyny albo są nieatrakcyjne, albo boją się facetów, albo coś jest z nimi nie tak. I zaufaj mi, nie chcesz mieć z nimi do czynienia.

Kobiety z negatywnym nastawieniem

Następnym typem lasek, które radzę Ci omijać z daleka są wszystkie dziewczyny, które na przykład w swoim opisie narzekają na facetów, przeklinają, są chamskie lub wulgarne. Generalnie takie, po których widać, że będą sprawiać problemy, ponieważ są nastawione negatywnie do mężczyzn lub do randkowania w internecie.

Wielokrotnie miałem do czynienia z takimi kobietami i każda tego typu znajomość była istną męczarnią, ponieważ takie laski traktują facetów jak swoich wrogów.

Kobiety od początku stawiające warunki

Kolejną kategorią dość trudnych dziewczyn są te, które w swoim bio albo w rozmowie z Tobą od samego początku piszą o jakichś dziwnych wymaganiach, które koniecznie musisz spełniać.

Że powinieneś być prawdziwym facetem, powinieneś być pewny siebie, powinieneś potrafić zadbać o kobietę, powinieneś być dojrzały emocjonalnie i wiele innych.

Dziewczyny z tego typu postawą przeważnie nie chcą nikogo poznać, lecz bardziej zależy im na tym, żeby faceci przekonywali je, że spełniają ich warunki!

Konwersacja z nimi sprowadza się do bycia przez nie ciągle „kwalifikowanym”, czyli do odpowiadania na ich niewygodne pytania i udowadniania im, że jesteś w porządku.

Generalnie szkoda Twojego czasu, bo szanse na spotkanie z takimi laskami są znikome.

Kobiety odpisujące bardzo rzadko

Jeżeli piszesz do jakiejś laski i ona odpisuje Ci po tygodniu, a następnie Ty jej odpowiadasz i na jej reakcję znów musisz czekać kilka dni, to jest to dziewczyna, która raczej rzadko korzysta z danej platformy.

Wobec tego powinieneś albo kompletnie dać sobie z nią spokój albo zasugerować jej przejście do pisania w innym miejscu, w którym będzie bardziej dostępna.

Kobiety, które nie chcą się z Tobą spotkać

Rozmawiasz z dziewczyną od kilku dni, piszecie ze sobą całkiem sporo, ale gdy wychodzisz z propozycją spotkania, to ona rzekomo nie ma czasu albo nie może się z Tobą zobaczyć?

Jeśli coś takiego wydarzyło się jeden raz, to może rzeczywiscie nie mogła z Tobą wyjść. Ale jeżeli proponujesz jej kawę lub spacer po raz drugi czy trzeci, a ona dalej nie może, to najprawdopodobniej trafiłeś na kobietę, która chętnie będzie z Tobą pisać, ale nigdy nie umówi się na randkę!

Najlepiej będzie, jeżeli po drugiej odrzuconej przez nią propozycji powiesz jej, że nie będziesz już więcej proponował jej spotkań, ponieważ czujesz, że się narzucasz, więc jeśli będzie miała ochotę i czas na wyjście z Tobą, to… żeby dała Ci znać!

Dzięki temu odpowiedzialność za ewentualne spotkanie przerzucasz na dziewczynę i nie zachowujesz się, jak proszący się desperat!