Pieszczoty oralne, to jedno z najbardziej uwodzicielskich, zmysłowych darów jaki możesz ofiarować swojemu  mężczyźnie. Tak, tak moje Drogie – mężczyźni uwielbiają, kiedy pieścimy ich genitalia. Podczas pieszczot oralnych,które są pewnego rodzaju sztuką nasza uwaga powinna być skupiona przede wszystkim na jej przedmiocie – nie artyście.

Istotnym faktem jest to, że oboje kochankowie muszą czuć przyjemność dawania sobie wzajemnej przyjemności. To podstawa udanego seksu oralnego! Kobieta nie powinna czuć żadnego przymusu. Jeżeli kobieta robi coś wbrew sobie i nie lubi pieścić penisa mężczyzny wówczas On to wyczuje i nie sprawi mu to żadnej satysfakcji. Pamiętajcie seks oralny nie może być przykrym obowiązkiem, a powinien wynikać z uczucia, wzajemnego pożądania, zniewalającej chęci dania mu rozkoszy. Ostatecznie same lubimy być pieszczone w miejsca intymne więc nie tak trudno chyba pokochać  penis naszego mężczyzny.

Kobiece usta są w stanie zaoferować mężczyźnie wulkan niesamowitych doznań! Mogą lizać, ssać, a nawet delikatnie kąsać. Warto też słuchać mężczyzny i stosować się do jego wskazówek podczas zabaw oralnych.

Z czym to się je – czyli kilka wskazówek :

1. Wybierzcie odpowiednią pozycję. Partner może leżeć, a Ty pochylasz się nad nim lub wybieracie pozycję stojącą – Ty klęczysz , a partner stoi. Druga pozycja wyzwala w mężczyźnie poczucie dominacji nad Tobą. Możecie także wybrać pozycję “69″, wtedy pieścicie siebie wzajemnie.

2. Pamiętaj, aby również zająć się kroczem mężczyzny, jego jądrami. Te części też wymagają Twojego zainteresowania

3. Przystępując do pieszczot penisa możesz przytrzymać go dłonią i zacząć od delikatnych pocałunków, nawilż członek śliną ślizgając językiem po całej jego powierzchni.

4. Ciekawym zabiegiem wzmacniającym doznania mężczyzny jest wypicie czegoś gorącego przed oralną akcją, bo podniesie to temperaturę w ustach oraz posmarowanie ust kostką lodu. Dzięki temu dodatkowo rozpalimy zmysły mężczyzny.

5. Jedną ręką możesz trzymać trzon penisa, dzięki czemu będziesz mogła kontrolować głębokość. Ale uwaga – mężczyźni lubią dociskać ręką głowę kobiety. A ty możesz to lubić lub nie. Także trzymaj rękę na pulsie, w tym przypadku na penisie. Dodatkowo możesz utrzymywać z nim kontakt wzrokowy, co działa na niego bardzo podniecająco.

6. Finał? Nie tak szybko, gdy poczujesz,że mężczyzna zaraz eksploduje na chwilę przerwij czynności. Gdy penis na chwilkę “ochłonie”, ponownie wprowadź go do ust, co przedłuży przyjemne doznania Twojego ukochanego. Wbrew pozorom mężczyźni nie dążą do tego aby szybko dojść, ale też zależy im na dużej dawce erotycznych wrażeń.

7. Połykać czy nie? To zależy od kobiet. Jeżeli nie jesteście zwolenniczkami spermy możecie skierować strumień na swoje ciało, np piersi i zmysłowo ją na sobie rozetrzeć. Przy braku oporów warto połknąć, co jeszcze bardziej zadowoli mężczyznę. Na smak spermy wpływa jego dieta – łagodne dania i sok z ananasów sprawiają,że jest ona słodsza. Natomiast dieta składająca się na ostre potrawy , alkohol czy papierosy wyostrza smak spermy

8. Nie gryziemy ! Może Wam wydawać się to seksowne aczkolwiek może to sprawiać mężczyźnie ból.

Przed przystąpieniem do oralnych czynności można w ramach gry wstępnej rozpalać wyobraźnię Waszego mężczyzny. Delikatny masaż całego ciała wprowadzi go w błogi, rozkoszny stan. Wędrując po mapie męskiego ciała, wyzwalasz w nim dodatkowe bodźce. Głaszcz partnera po karku, włosach, swoje ręce kieruj wzdłuż linii kręgosłupa – ponoć, to ścieżka rozkoszy. Pośladkom zafunduj delikatny, ale stanowczy masaż. Nie zapomnij o pieszczeniu jego uszu – szeptaj do nich, kąsaj, ssij płatki, a sprowadzisz na Niego lawinę przyjemnych przeżyć. Pamiętaj, delikatny masaż przed masażem oralnym nie zaszkodzi, a dodatkowo rozochoci Twojego partnera, jak i Ciebie.