Zadowalanie mężczyzny oralnie wydaje się jedną z najprostszych rzeczy jakie w seksie istnieją. Wystarczy przecież wziąć jego penisa do buzi i przesuwać usta z góry na dół. Już sam widok kobiety, która to robi powinien doprowadzić go do rozkoszy, nie mówiąc już o tym, że czuje jej mokre usta na swym członku. Wszystko to ma w sobie ziarno prawdy, jednak seks oralny niestety nie jest prosty. Aby faktycznie sprawić naszemu mężczyźnie przyjemność powinnyśmy się do tego odpowiednio przygotować. Tylko w ten sposób będziemy bowiem w stanie wprowadzić go w bramy raju i wywołać takie podniecenie, które zakończy się intensywnym orgazmem. Na wielu portalach erotycznych znajdują się amatorskie filmiki, w których można zobaczyć kilka ciekawych technik seksu oralnego.

Przygotowanie

Zanim zaczniemy pieścić naszego mężczyznę należy się trochę przygotować, dzięki czemu nic nas nie rozproszy i nie zaskoczy. Im więcej informacji na temat seksu oralnego zbierzemy, tym lepiej dla nas i naszej drugiej połówki. Nie bójmy się również zadawać pytań, bo dzięki temu jeszcze lepiej poznamy jego upodobania i pieszczoty będą po prostu udane.

Przede wszystkim staraj się poobserwować nieco swojego partnera, a raczej ruchy jakie wykonuje aby doprowadzić się do orgazmu. Jeśli lubicie obserwować siebie nawzajem podczas masturbacji, sprawa jest bardzo prosta. Musisz po prostu zapamiętać jak szybkie i mocne są ruchy Twojego partnera, a następnie zastosować tę metodę w czasie seksu oralnego. Z pewnością szybko zauważy, że odrobiłaś lekcje.

W przypadku gdy nie masz możliwości obserwacji partnera w czasie masturbacji możesz także spróbować wyczuć, jakie ruchy podczas penetracji wykonuje tuż przed tym gdy szczytuje. Oczywiście niełatwo jest się skupić podczas stosunku, jednak jeśli się postaramy już następna sesja seksu oralnego może być wyjątkowo udana.

Kolejna sprawa to higiena, a właściwie jej brak. Substancja, która gromadzi się pod napletkiem mężczyzny nawet kilka godzin po kąpieli, może skutecznie zniesmaczyć każdą kobietę. Dlatego też, warto o tym porozmawiać z partnerem i poprosić aby tuz przed zbliżeniem wziął szybki prysznic. Nie jest to przecież nic trudnego, a rozkosz jakiej dozna na pewno zrekompensuje mu to poświęcenie.

Jak go pieścić aby doszedł?

Każdy mężczyzna ma nieco inne upodobania jeśli chodzi o pieszczoty oralne, ale to co zdecydowanie ich łączy to fakt, iż najbardziej wrażliwe punkty na penisie znajdują się na jego główce. Dlatego też, to właśnie tutaj powinniśmy przede wszystkim skoncentrować nasze wysiłki. Pieszcząc wędzidełko bardzo szybko przeniesiemy naszego partnera w zupełnie inne miejsce, gdyż niemal natychmiast poczuje jak zalewa go fala rozkoszy. Zacznijmy bardzo delikatnie, aby stopniować doznania, z czasem zwiększając intensywność pieszczot.

Jeśli chodzi o samą technikę pieszczenia penisa ukochanego stopniowe zwiększanie intensywności stymulacji to podstawa. Lizanie i ssanie powinno na początku być bardzo delikatnie, a następnie możemy zwiększać siłę z jaką to robimy. Warto zmieniać pozycje, tak aby dowiedzieć się, w której z nich odczucia partnera są największe. Nie zapominajmy również o dopieszczeniu okolic moszny, która posiada wiele zakończeń nerwowych, a jak wiemy z własnego doświadczenia symulacja tego typu rejonów musi zakończyć się rozkoszą.