Nie każda para kochanków jest zwolennikiem erotycznych zabaw, w które można się bawić w sypialni. Kiedy jednak dopada nas rutyna zwykle szukamy nowych rozwiązań, które mogłyby nieco podnieść temperaturę w naszym związku. Wówczas bardzo dobrym pomysłem okazuje się stara zabawa w odgrywanie ról, która zdecydowanie jest w stanie zwiększyć rodzące się w nas podniecenie, jeśli tylko się w nią wczujemy. Istnieje wiele motywów przewodnich tej zabawy, możemy nawet wymyślić swoje własne. Jeśli jednak na początek chcemy spróbować czegoś pewnego, można skorzystać z przedstawionych przez nas propozycji.

Niegrzeczna dziewczynka

Chyba każdy marzył o tym aby kiedyś pobawić się w policjanta i aresztowaną. Jest to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych motywów w zabawach łóżkowych i nie ma się czemu dziwić, gdyż może ona dostarczyć naprawdę wielu emocji. Oczywiście warto zaopatrzyć się w jakieś akcesoria, które sprawią, że wszystko będzie nieco bardziej wiarygodne. W tym przypadku wystarczą nawet kajdanki, pistolet na wodę i czapka policjanta. Kobieta powinna również ubrać seksowną bieliznę lub jakieś bardzo kuse ubranie. Jeśli jeszcze nie posiadamy odpowiedniej bielizny w swojej sypialni możemy odwiedzić stronę: http://diores.pl/show_products.php?cPath=121&rozmiar;__id=&page;=1 , gdzie bez trudu znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Aby kogoś aresztować potrzebne jest przewinienie, którym może być masturbowanie się partnerki w miejscu publicznym, czyli w waszej sypialni. Więzieniem może być każde pomieszczenie w domu. Przykuwamy aresztantkę na przykład do kaloryfera i możemy zacząć się z nią zabawiać. Oczywiście musi ona stawiać na początku opór, co z pewnością podkręci atmosferę. Ważne aby wcześniej ustalić do czego policjant może się posunąć, tak by zbytnia brutalność ze strony partnera nie popsuła zabawy.

Towarzystwo na jedną noc

Ta zabawa jest doskonała zwłaszcza w przypadku, gdy na co dzień nie możemy sobie pozwolić na głośny czy nawet wyuzdany seks, z powodu dzieci. W tej zabawie bowiem jeden z partnerów odgrywa rolę bogacza, a drugi wynajętej osoby do towarzystwa, z którą spotyka się w hotelu.

Naturalnie wcześniej musimy zarezerwować pokój i przygotować go na naszą zabawę. Powiedzmy, że to kobieta odgrywa rolę pani lekkich obyczajów. Kiedy wejdzie do pokoju hotelowego powinna znaleźć na łóżku paczuszkę z seksowną bielizną oraz liścikiem od bogacza. Partner powinien pojawić się nieco później, najlepiej z butelką szampana, którą wspólnie wypijecie. Nic tak nie rozluźnia atmosfery jak bąbelki ukryte w butelce szampana. Kiedy będziecie gotowi możecie zabrać się do przyjemnych spraw, pamiętając, że to partner, czyli bogacz, jest postacią dominującą i może wydawać polecenia swojej towarzyszce.

Striptiz

Jest to jedna z prostszych zabaw, która jednak także może podnieść temperaturę w naszej sypialni. Partner lub partnerka odgrywają rolę striptizerów, natomiast druga osoba jest rzecz jasna klientem. Przygotujmy sobie trochę banknotów, które będziemy mogli wkładać w bieliznę partnera, gdy spodoba nam się występ. Po jakimś czasie, wraz ze znikaniem kolejnych ubrań, striptizer powinien coraz bardziej zbliżać się do swojego klienta. Z pewnością oboje już będziecie bardzo nakręceni, a dzięki temu seks będzie niezwykle ekscytujący.