Jak zapewne wiesz, w sieci jest masa miejsc, w których można zagadywać do kobiet.

Zaczynając od różnego rodzaju stron, portali i aplikacji randkowych, przez serwisy społecznościowe, a kończąc na grupach dyskusyjnych czy forach tematycznych.

Gdzie w takim razie najlepiej to robić? Mam pięć ważnych porad dotyczących wyboru miejsca, a na koniec powiem Ci, które platformy szczególnie polecam.

Po pierwsze: wybierz miejsce przeznaczone do randkowania.

Jeśli chcesz poznawać dziewczyny w necie, to korzystaj tylko z tych aplikacji lub portali, które z założenia służą singlom do nawiązywania nowych kontaktów. To właśnie tam znajdziesz laski, które szukają faceta i są otwarte na flirt z obcymi mężczyznami.

Nie rób tego nigdzie indziej, bo nie ma to większego sensu. W takich miejscach jak Facebook czy Instagram nie masz pojęcia, czy dziewczyna na pewno jest wolna, Twoje zaczepki są odbierane jako nachalność, a do tego kobiety rzadko odpisują tam nieznajomym osobom.

Po drugie: wybierz sprawdzone miejsce.

W internecie roi się od portali randkowych, na których rzekomo jest tysiące lasek, ale tak naprawdę profile tych dziewczyn są fikcyjne. Ma to na celu przekonanie Cię do założenia konta, a następnie do zapłacenia za możliwość pisania wiadomości.

Problem jednak w tym, że nie uda Ci się spotkać z kobietami, które… nie istnieją.

Dlatego uważnie wybieraj strony, przez które nawiązujesz znajomości. I szczególnie unikaj tych, które reklamują się jako „randki dla dorosłych” czy też „spotkania z dziewczynami z Twojej okolicy, które szukają przygody”. Bo wszystkie tego typu miejsca to na ogół oszustwo.

Po trzecie: wybierz miejsce popularne wśród kobiet.

Platforma, z której będziesz korzystać musi mieć odpowiedni stosunek mężczyzn do kobiet. Jeśli w danym miejscu jest zbyt wielu gości, to laski są tam zasypywane tyloma wiadomościami, że praktycznie nie będziesz miał szansy na przebicie się przez ten cały tłum. Ponadto kobiety będą tam znacznie bardziej wybredne i będą odpisywać tylko nielicznym facetom.

Dlatego powinieneś randkować w miejscach, w których kobiet jest wystarczająco dużo, by móc z nimi bez większych problemów nawiązać kontakt i umówić się na spotkanie. W innym wypadku będzie to dla Ciebie męczące, bo laski nie będą Ci odpisywać.

Po czwarte: wybierz miejsce, z którego da się sensownie korzystać bez opłat.

To oczywiste, że twórcy platform chcą zarabiać, więc wprowadzają różne ograniczenia, żeby zachęcić nas do zakupu abonamentu. Ale w mojej ocenie płatne funkcje powinny być dodatkiem dla chętnych, a nie przymusem, bez którego nawet nie da się pogadać z dziewczyną.

Dlatego omijaj miejsca, w których na przykład żeby napisać do jakiejś laski, to najpierw trzeba zapłacić. Tym bardziej, że nie wiesz, czy ten zakup będzie miał jakikolwiek sens i czy kobiety będą Ci tam odpisywać.

Oczywiście czasami żeby zyskać przewagę nad innymi facetami warto jest wykupić płatne funkcje, ale tym tematem zajmiemy się innym razem.

I piąte: wybierz miejsce oparte na mechanizmie parowania się.

Platformy randkowe dzielą się na te, gdzie każdy może napisać do każdego i na te, gdzie żeby móc do siebie pisać, to dwie osoby muszą wyrazić wzajemne zainteresowanie, czyli „sparować się”.

Na pierwszy rzut oka te pierwsze wydają się lepsze, bo masz nieograniczone możliwości poznawania dziewczyn. Możesz napisać do 10, 100, a nawet do 1000 kobiet! Tylko co z tego, jeśli żadna z nich nawet nie przeczyta Twojej wiadomości?

Bo skoro Ty możesz pisać do każdej, to inni faceci też mogą to robić. I w rezultacie laski dostają tam setki wiadomości, przez co większości z nich nie odczytują, bo jest ich zbyt dużo. Tak więc nawet jeśli jesteś fajnym facetem i ciekawie zagadujesz, to w takich miejscach będziesz ciągle olewany.

Pamiętaj żeby randkować tylko w tych miejscach, które spełniają powyższe warunki!

To właśnie tam będziesz miał największe szanse na poznanie dziewczyny i umówienie się z nią na spotkanie!

No dobra, to w takim razie, które z platform dostępnych na rynku będą odpowiednie? Szczególnie polecam Ci poniższe trzy…

Tinder

Jest to najpopularniejsza aplikacja randkowa w Polsce, w której znajdziesz najwięcej kobiet. Są tam panie z dosłownie każdej grupy społecznej i w każdym wieku.

Appka Tindera jest dobrze dopracowana i przyjemnie się z niej korzysta. Posiada ona również najlepszy na świecie algorytm sztucznej inteligencji, który odpowiada za parowanie się osób podobnych do siebie. I co ciekawe, ten algorytm można nieco „zhackować”, aby zwiększyć swoje szanse na poznawanie lasek.

Tinder ma także ciekawe opcje premium, dzięki którym można szybko zdobyć duże zainteresowanie ze strony kobiet. Trzeba jednak wiedzieć, jak to zrobić.

Facebook Randki

Nie jestem fanam pisania do lasek w serwisach społecznościowych, ale jakiś czas temu Facebook dodał do swojej aplikacji opcję randkowania. I co ważne, konto randkowe jest niezależne od konta Facebookowego, więc tworzysz tam zupełnie nowy profil, który jest przeznaczony do poznawania dziewczyn i którego nie zobaczą Twoi znajomi.

Choć Randki na Facebooku nie są jeszcze tak popularne, jak Tinder, to mimo wszystko są warte uwagi. Między innymi dlatego, że z miesiąca na miesiąc korzysta z nich coraz więcej osób. Do tego nie spotkamy się tam z ograniczaniem nam funkcjonalności. Sama aplikacja posiada też interesujące opcje, których nie znajdziemy na Tinderze. A ponadto kobiety używające tej aplikacji bardzo chętnie umawiają się na randki.

Badoo

Jest to druga w Polsce największa platforma dla singli, więc jest tam w kim wybierać. Tym bardziej, jeśli pochodzisz z mniejszej miejscowości, bo Badoo jest niezwykle popularne wśród osób pochodzących z małych miast i wsi.

Co ciekawe, nie ma tam wymogu sprarowania się, o którym wcześniej rozmawialiśmy, ale zamiast tego został wprowadzony dzienny limit ilości osób, do których możesz napisać. Dzięki temu kobiety nie są zalewane setkami wiadomości i da się tam z łatwością poznać dziewczynę.

Przy okazji na Badoo możesz napisać do każdej wybranej przez siebie laski, co może być dużym plusem, jeżeli potrafisz zachęcić do siebie nieznajomą kobietę, od której nie dostałeś lajka.

Możliwości jest zatem wiele, ale wszystko tak naprawdę zależy jedynie od Twojej determinacji i umiejętności funkcjonowania w sieci jaką jest Internet.