Otwarty stosunek do seksu i wszystkiego co z nim związane wciąż nie jest zbyt popularne w naszym kraju, choć przyznać należy, iż dość szybko zaczyna się to zmieniać. Na szczęście są osoby, które nie wstydzą się rozmawiać o seksie i które chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. W strefie tematów tabu z pewnością znajdują się także fantazje erotyczne, które ma chyba każdy z nas. Bez względu na to czy jesteśmy śmiałymi osobami czy raczej nie lubimy się wychylać, od czasu do czasu w naszej głowie pojawiają się sceny seksu, które rozbudzają nasze zmysły. Problem jednak w tym, że nie umiemy się do tego przyznać i wręcz się tego wstydzić, a przecież już sama rozmowa z ukochaną osobą na ten temat może rozpalić wasze zmysły.

O czym marzą kobiety?

Według od lat panującego stereotypu kobiety są tymi delikatnymi stworzeniami, które marzą wyłącznie o romantycznej miłości i wyrafinowanym seksie bez jakichkolwiek szaleństw. Czas jednak zburzyć to wyobrażenie, które nałożyło na nas społeczeństwo, przez co wręcz oczekuje się od nas takiego właśnie zachowania, a wszelkie odstępstwa od reguły traktowane są niemal jak przestępstwo.

Oczywiście nie można zaprzeczyć, że wiele kobiet w swoich myślach wyobraża sobie romantyczne scenerie takie jak chociażby seks przy kominku w leśnej chatce, na leśnej polanie lub nad brzegiem morza. Fakt jest jednak taki, że często w takich marzeniach erotycznych występuje nie stały partner ale zupełnie obcy mężczyzna, który zazwyczaj jest przez nie wyidealizowany. W zależności od upodobań danej kobiety może być on niezwykle romantyczny i delikatny albo również ostry i władczy.

Wśród bardzo częstych fantazji erotycznych kobiet znajdują się również znacznie bardziej ostrzejsze sceny, których w realnym życiu wcale nie chciałyby przeżyć. Wiele takich ofert znajduje się na stronie http://spotkaniaero.pl/wojewodztwo/region/6 gdzie kobiety mają bardzo wybujałe fantazje erotyczne. Przykładem może być tutaj gwałt zbiorowy lub seks z nieznajomym. Sama myśl o takich sytuacjach sprawia ogromną radość i wzbudza wielkie pożądanie. Dlatego też, dzieląc się tymi marzeniami z partnerem mogą również w nim rozbudzić ogień, a dzięki temu przeżyć wspaniały seks zakończony oczywiście niesamowitym orgazmem.

Fantazje erotyczne panów

Opinia na temat fantazji mężczyzn nigdy nie była zbyt pochlebna głównie z uwagi na fakt, iż przypisywano im dość sprośne marzenia. Większość panów rzeczywiście często wyobraża sobie chociażby to, że są oni obserwatorami czy też nawet prowodyrami seksu grupowego, oczywiście najlepiej samych kobiet. Już sam widok dających sobie przyjemność pań wzbudza w nich ogromne podniecenie. Fantazjami, które jednak w największym stopniu dotykają ich partnerki są te dotyczące seksu z innymi kobietami, jak na przykład z seksowną koleżanką z pracy czy nawet nauczycielką naszego dziecka. Dlatego też, panowie muszą uważać z dzieleniem się tego typu marzeniami ze swoimi partnerkami. W ich przypadku lepiej będzie jeśli porozmawiają ze swoimi ukochanymi o pozycjach, które chcieliby wypróbować czy nawet o pieszczotach oralnych, o których marzą. Wtedy bowiem istnieje szansa, że ukochana zgodzi się na eksperymenty i w jakimś sensie spełni jego fantazje erotyczne.