Nie ma chyba osoby, która kiedyś nie fantazjowała o uprawianiu seksu w samochodzie. Jest to bardzo popularny motyw w wielu filmach, na których wydaje się to dość proste, dlaczego zatem nie spróbować? Oczywiście, tak jak wszystko w filmach również seks w samochodzie wcale nie należy do najłatwiejszych. Często trzeba się naprawdę mocno natrudzić by znaleźć właściwe miejsce do zaparkowanie, wygodną pozycję i jeszcze czerpać z tego radość. Dlatego też, warto dowiedzieć się paru przydatnych rzeczy zanim zdecydujemy się na spełnienie naszej fantazji. Przeczytaj kilka naszych porad, a może wkrótce Ty też przeżyjesz taką przygodę.

Miejsce

Wybór miejsca jest niezwykle ważny przede wszystkim dlatego, że nie chcemy by ktoś nas przyłapał. Znalezienie go jest jednak bardzo trudne – chodzi nam przecież o miejsce publiczne, ale takie w którym nikogo nie ma! Z pewnością omijamy duże parkingi, gdzie jest sporo otwartej przestrzeni, a także okolice szkół czy parków, w których mogą być dzieci. Nikt nie chce aby jego dziecko musiało patrzeć na takie sceny w miejscach publicznych. Oczywiście możemy zostać również przyłapani przez dorosłych lub co gorsza przez straż miejską i policję. Ci ostatni nie zawsze są wyrozumiali, dlatego musimy się liczyć z możliwością otrzymania mandatu, w razie wpadki.

Samochód

Rzecz jasna kupując samochód nikt nie decyduje się na wybór konkretnego modelu, tylko dlatego, że będzie dobry do uprawiania seksu. Prawda jest jednak taka, że im większy samochód mamy, tym lepiej. Chodzi oczywiście o naszą wygodę i możliwość wykonania jakichkolwiek manewrów podczas uprawiania w nim seksu. Jeśli mamy bardzo mały samochód pozostaje jeszcze możliwość kochania się na jego masce, ale tylko w cieplejsze dni.

Z przodu czy z tyłu?

Kiedy znajdziemy się już w odpowiednim miejscu, czas wziąć się do akcji. Pytanie tylko gdzie to zrobić? Możliwości jest kilka, ale raczej najbardziej wygodnym miejscem w samochodzie na takie igraszki jest tylne siedzenie. Kiedy przesuniemy przednie fotele możliwie jak najdalej zrobi się sporo przestrzeni, którą będziemy mogli skrupulatnie wykorzystać. Na tylnym siedzeniu będziemy również w stanie kochać się w różnych pozycjach, na czym chyba każdemu zależy.

Jeśli lubimy wyzwania, możemy też kochać się na przednim siedzeniu pasażera. W tym przypadku odsuwamy je jak najdalej do tyłu i odchylamy tak by było nam wygodnie. Podczas takich zabaw najlepiej sprawdzi się pozycja na jeźdźca, ale też tego w którym kobieta odwrócona jest tyłem do mężczyzny. Może się wówczas oprzeć rękami o deskę rozdzielczą.

Dla tych odważniejszych i oczywiście uprawiających taki ekstremalny seks latem, wyjściem jest również skorzystanie z maski samochodu. Kobieta może się na niej położyć, a mężczyzna ma do swojej partnerki dość łatwy dostęp, dzięki czemu możliwy jest zarówno seks od przodu jak i od tyłu. Pamiętajmy jednak, że wówczas jesteśmy dużo bardziej narażeni na to, że zostaniemy przyłapani. Jeśli ktoś nas nakryje, nie będziemy mieli czasu na zareagowanie.

Seks w samochodzie z pewnością dostarcza mnóstwo emocji, ale trzeba również pamiętać, że może nieść za sobą pewne konsekwencje, których musimy być świadomi.