Panuje powszechne przekonanie, że faceci zawsze mają ochotę na seks i są w stanie zrobić to dosłownie wszędzie. Nie jest to jednak prawdą ponieważ bardzo dużo zależy od osobowości oraz upodobań konkretnego mężczyzny. Stereotypy mają jednak to do siebie, że mogą w łatwy sposób zawładnąć naszymi umysłami, co niestety nie zawsze ma pozytywne skutki. Zwłaszcza jeśli para ma za sobą wiele lat wspólnego życia, moment, w którym mężczyzna nie ma ochoty na seks jest czerwoną lampką dla kobiety. Według powszechnej opinii oznacza to bowiem, że facet po prostu ma kogoś innego! Przed oczyma stają nam obrazy młodej zgrabnej dziewczyny, która pewnie namówiła go na sponsoring i daje mu rozkosz. Zamiast jednak od razu popadać w histerię warto po prostu nieco bardziej się postarać i zadbać o to aby pożądanie naszego ukochanego znacznie wzrosło.

Sposoby na zwiększenie męskiego libido

W przypadku większości długoletnich par, seks polega głównie na tym, że dwa do trzech razy w tygodniu musimy „odbębnić” ten obowiązek i po prostu to robimy. Trzeba przyznać, że nie jest to ani romantyczne ani tym bardziej podniecające! Dlatego warto zrobić z tego święto i przygotowywać się do niego cały dzień. Oczywiście wymaga to od nas skupienia nieco większej uwagi na seksie i poświęcenia nieco naszego czasu, ale z pewnością finalna rozkosz jest tego warta. Jak to zatem zrobić?

Aby wzmagać u siebie wzajemnie coraz większe podniecenie w ciągu dnia możemy chociażby umówić się na sex telefon. Dla wielu osób brzmi to co najmniej niesmacznie, ale erotyczna rozmowa z partnerem w trakcie nużącego dnia w pracy może być czymś naprawdę niesamowitym. I co najistotniejsze w tym wszystkim, zdecydowanie nastroi nas na wieczór pełen wrażeń! Napięcie można również nieustannie podsycać organizując sobie swój prywatny sex czat. Nie musi być to koniecznie typowy czat na komputerze, ale nawet seria smsów, w których opisujemy nasze podniecenie oraz to co zrobimy z partnerem kiedy w końcu się spotkamy. Możesz mieć pewność, że żaden mężczyzna nie odczyta takiej wiadomości z obojętnością!

Wiele par lubi się także zabawić nieco intensywniej, wcielając się na przykład w różne role. I nie chodzi tutaj wyłącznie o przebieranki, ale faktyczne odgrywanie wybranej roli i pozostawanie w postaci. Bardzo popularne jest chociażby udawanie, że jeden z partnerów przegląda anonse towarzyskie i decyduje się na sex spotkanie z obcą osobą – czyli ze swoją drugą połówką. Aby taka scena była jeszcze bardziej wiarygodna można na przykład umówić się na seks w hotelu, co z pewnością sprawi, że poczujemy się wyjątkowo podnieceni całą sytuacją.

Trochę pikanterii w życiu erotycznym pomogło już niejednej parze borykającej się z kłopotami w tej niezwykle intymnej sferze. Zamiast zatem wyrzucać męża z domu i oskarżać go o zdradę, warto pokazać mu, że nadal nas podnieca i że ogień między wami znów może być wzniecony. A kiedy zobaczy, że ma przy sobie tak wyjątkową kobietę z pewnością nie będzie szukał rozkoszy gdziekolwiek indziej, bo w domu jest wszystko to czego mu potrzeba!