Faceci do wzięcia nie są dziś towarem niszowym i możemy ich spotkać właściwie wszędzie. Są wśród nich zarówno kawalerowie, rozwodnicy jak i wdowcy. Różnią się wiekiem, pochodzenie i poglądami. Trudno ich właściwie scharakteryzować, bo tak naprawdę każdy facet w jakimś etapie swojego życia może być do wzięcia. Facet do wzięcia nie koniecznie musi mieć dwadzieścia kilka lat. W dzisiejszych czasach nawet siedemdziesięciolatek może być do wzięcia i chętnie umawia się na randki. Internetowe fora pełne są wpisów mężczyzn, wolnych, bądź jak to się mówi wolnych z odzysku, którzy są gotowi do kolejnego związku.

 

Tak wiec facet do wzięcia to inaczej wolny facet, który poszukuje partnerki. To jest do wzięcia nie oznacza jeszcze, że nikt go nie chce. Zazwyczaj są to mężczyźni, którzy mają już bagaż doświadczeń z kobietami, ale albo po prostu kolejny raz im nie wyszło, albo mają pecha i nie mogą trafić na tą właściwą. To, że są sami nie oznacza od razu, że są samotni. Zazwyczaj panowie ci cieszą się sporym zainteresowaniem u kobiet, prowadzą urozmaicone życie towarzyskie i umawiają się na randki internetowe. Krótko mówiąc robią wszystko, przestać być do wzięcia i po raz kolejny zostać wziętym.

 

Usidlić takiego faceta to nie lada wyzwanie dla kobiety. Mężczyźni przebierają w ofertach pań niczym w przysłowiowych ulęgałkach. Ale nie jest to rzeczą niemożliwą. Wystarczy odpowiednie podejście i facet do wzięcia może już nie być do wzięcia. Mężczyźni to przede wszystkim wzrokowcy wiec w tym przypadku inwestycja w swój wygląd może okazać się bardzo korzystną inwestycją.

 

Faceci do wzięcia to określenie dla panów, którzy aktualnie są stanu wolnego więc mogą zabiegać o względy pań. Nie jest to pod żadnym względem określenie pejoratywne, a raczej neutralne.  Różne czasopisma robią co roku ranking najlepszych facetów do wzięcia z kręgu show biznesu i na listach tych znajdują się największe sławy kina i sportu. Ale nie ma co się łudzić, ci raczej są raczej poza zasięgiem zwykłych śmiertelniczek. Nie ma co liczyć na to , że poznamy ich podczas randki internetowej. Ale nie ma co się załamywać wśród nas też jest pełno facetów do wzięcia, którzy czekają na to by pokazać kobiecie jakimi są dżentelmenami.