Satysfakcjonujący sex to gwarancja udanego i trwałego związku. Ważnym elementem intymnych igraszek jest odpowiednie podniecenie partnerów. Nie od dziś wiadomo, że kobieta potrzebuje zdecydowanie więcej czasu i działań, by uzyskać stan właściwego podniecenia, dlatego też szeroko rozumianą grę wstępną warto zacząć odpowiednio wcześnie.

Całodzienne przygotowania

Gra wstępna może mieć różny charakter, w rzeczywistości jest szereg alternatywnych działań, które wzbudzają podniecenie, przygotowując kobietę do upojnych igraszek erotycznych. Grę wstępną warto rozpocząć rano, włączając w działania codzienne obowiązki. Doskonałym sposobem, by zadowolić i podniecić kobietę, jest pomoc w codziennych obowiązkach. Jak wiadomo, każda kobieta lubi sex w sytuacji, gdy dom jest wysprzątany, a ona wypoczęta. Wyniesienie śmieci, zmywanie po posiłku czy przygotowanie kolacji to tylko niektóre możliwości. Należy jednak pamiętać, że powinny być one realizowane bez przypominania oraz oczekiwania nagrody w postaci seksu. Dobrym sposobem jest także sukcesywne okazywanie uczuć, począwszy od porannego całusa, poprzez romantyczne sms-y w ciągu dnia, a na miłych gestach skończywszy. Kobieta, która przez cały dzień czuje się adorowana i pożądana, potrafi odpowiednio odwdzięczyć się podczas erotycznych igraszek, w dodatku bez konieczności stosowania afrodyzjaków. Świetnym pomysłem są także romantyczne gesty w postaci czekoladek, kwiatów czy biletu do kona. Są to proste i jednocześnie bardzo efektowne sposoby, by pobudzić kobietę i dać jej namacalny dowód szczerości uczuć. Ważne jest jednak to, aby wręczyć upominek od serca, z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim bezinteresownie.

Zapach i wygląd jako elementy gry wstępnej

Ważną funkcję na płaszczyźnie erotycznej odgrywa zadbany, estetyczny wygląd. Kobiety z natury mają rozwinięty zmysł powonienia i wzroku, dlatego zwracają uwagę nie tylko na wygląd, ale także na zapach. Czysty, zadbany mężczyzna ma znacznie większe szanse na erotyczne igraszki niż jego kolega z kilkudniowym zarostem, pachnący potem, w obwisłych spodniach. Kobietom nie przeszkadza natomiast owłosienie na klatce czy rękach, mężczyźni nie muszą też depilować miejsc intymnych, nie mniej jednak należy pamiętać, że owłosienie łonowe powinno być zadbane i przede wszystkim czyste. Wśród krótkich, zadbanych włosków doskonale prezentują się męskie klejnoty, łatwiej też o sex oralny. Kolejnym elementem, który warto uwzględnić podczas erotycznych igraszek są pocałunki. Sex to nie fast food, to kunsztowna potrawa erotyczna, wymagająca delektowania się smakiem i aromatem. Kobiety bardzo lubią pocałunki, jednakże zwracają też uwagę na higienę jamy ustnej – przykry zapach z ust to skuteczny odstraszać, dlatego warto zaprzyjaźnić się ze szczoteczką i pastą do zębów. Doskonałą alternatywa jest sukcesywne zwiększanie intensywności pocałunków oraz zmiana całowanych miejsc. Ostatnim punktem powinny być miejsca intymne, stanowiące bezpośrednią drogę do finalizacyjnej zabawy. Warto także odpowiednio przygotować sypialnię, wykorzystując w tej kwestii proste sposoby, np. płatki róż, przytłumiane światło i nastrojową muzykę.