Zaspokojenie seksualne kobiety, dla wielu mężczyzn jest nadal tajemnicą, a narosłe wokół tego tematu mity tylko komplikują sprawę. Uważa się bowiem, że bardzo trudno jest dać kobiecie przyjemność z uwagi na jej skomplikowanie, o doprowadzeniu jej do orgazmu nie wspominając. Oczywiście nie jest to tak do końca prawdą. I choć rzeczywiście trzeba poświęcić na to nieco więcej uwagi niż w przypadku mężczyzn to jest to możliwe. Jeszcze więcej emocje wzbudza natomiast słynne punkt G, którego znalezienie jest dla każdego faceta wielkim zwycięstwem. Jak się jednak okazuje również panowie posiadają pewien guzik, które w ogromnym stopniu potęguje doznania seksualne.

Kobiecy punkt G

Punkt G jest jednym z najwrażliwszych miejsc na kobiecym ciele i to właśnie z tego powodu jego stymulacja może doprowadzić ją do orgazmu. Znajduje się on we wnętrzu pochwy i często można go wyczuć jako niewielkie zgrubienie. Niestety w wielu przypadkach kobiety mają zbyt krótkie palce aby go dosięgnąć, w związku z czym niezwykle przydatny okazuje się być tu mężczyzna. Jeśli odnajdzie on punkt G w pochwie swojej partnerki, to gwarantowane jest, że będzie mógł się szczycić doprowadzeniem jej do ogromnej rozkoszy. Oczywiście aby uzyskać pożądany efekt stymulacja musi być odpowiednia. Przede wszystkim trzeba więc pamiętać aby nie naciskać zbyt mocno, bo zamiast z powodu orgazmu, nasza partnerka może zacząć wić się z bólu. Najlepszym sposobem na stymulację punktu G kobiety jest chyba jednak uciskanie go samym członkiem w trakcie stosunku. Zarówno eksperci jak i pary, które już mają za sobą takie doświadczenia, polecają rozpoczęci od klasycznej pozycji misjonarskiej. Kiedy członek partnera znajdzie się już w pochwie, powinien on uklęknąć i powoli się odchylić, tak aby nie wyjmować penisa. Dzięki takiemu ułożeniu ciał bowiem penis będzie naciskał na górną ściankę pochwy, gdzie znajduje się właśnie punkt G. Wówczas partner powinien zacząć się powoli poruszać, choć niektóre kobiety twierdzą, że już samo uciskanie tego wrażliwego miejsca może doprowadzić do niezwykłych doznań.

Prostata męskim punktem rozkoszy

Jeżeli natomiast chcielibyśmy sprawić ogromną przyjemność mężczyźnie powinniśmy się skupić na jego prostacie. Jest to gruczoł, który znajduje się pomiędzy pęcherzem mężczyzny a jego członkiem, a dostać się do niego można przez odbyt. Wiele kobiet nie decyduje się na taką stymulację właśnie ze względu na umiejscowienie męskiego punktu G. Także większość mężczyzn nie wyobraża sobie tego rodzaju pieszczot, dopóki nie spróbują. Co ciekawe panowie mogą sami dosięgnąć tego miejsca, ale jest to oczywiście mało wygodne. Kobiety, które chcą w taki sposób pieścić swojego partnera muszą mocno nawilżyć swój palec, a następnie delikatnie wsunąć go do jego odbytu, próbując wyczuć zgrubienie wielkości kasztana. Poprzez taki masaż możemy dać naszemu mężczyźnie wspaniałe przeżycia za które z pewnością będzie nam wdzięczny. Oczywiście w tym przypadku niezwykle ważne jest aby obydwoje partnerzy czuli się komfortowo w tej sytuacji i byli zgodni co do tego, że chcą spróbować takich pieszczot.