Nie podlega dyskusji fakt, że kobiety lubią mężczyzn, którzy potrafią tańczyć, a nie tylko kiwać się w takt muzyki. A gdy taki facet jeszcze zna kroki salsy czy tanga, serce kobiety, i nie tylko, jest rozpalone do czerwoności. Dlaczego kobiecą wyobraźnią tak łatwo może zawładnąć tancerz?

Biuro matrymonialne czy portal randkowy to dobry sposób na poznanie fana tańca. Jednak jeszcze skuteczniejszą metodą jest po prostu skierowanie kroków do najbliższej szkoły tańca. Tam pod okiem seksownego instruktora i w towarzystwie równie seksowych współuczestników kursu nauczymy się kroków gorącej salsy czy eleganckiego walca. Dlaczego kobietom tak trudno oderwać wzrok od krążącego po parkiecie faceta?

 

Dużą rolę odgrywa tu kobieca podświadomość i intuicja. Facet, który podczas tańca kusząco rusza biodrami, z pewnością równie dobrze radzi sobie w łóżku. Patrząc więc na tancerza, kobiecie pojawiają się w głowie grzeszne myśli. A gdy jeszcze pląsa w tańcu razem z nim… Nie od dziś wiadomo, że taniec wyraża emocje, jest pełny pasji. Daje szansę na kontakt cielesny, podczas którego niemal widać iskry pożądania. Taniec może być grą wstępną, a niektórzy uważają, że jest nawet lepszy od seksu.

 

Automatyczne przypisywanie tancerzowi nadzwyczajnych umiejętności łóżkowych nie jest jedynym czynnikiem, który decyduje o powodzeniu tańczących mężczyzn. Duże znaczenie ma tu również pierwotny instynkt. Wśród zwierząt powszechne jest zjawisko tańca godowego, w którym samiec stroszy pióra albo wydaje dziwne odgłosy, aby przyciągnąć uwagę samicy. Podobnie jest i u ludzi. Mężczyzna, który pewnym krokiem wchodzi na parkiet i sprawnie rusza się w rytm muzyki, ma z pewnością większe powodzenie i szansę na „przedłużenie gatunku” niż nieśmiały osobnik stojący pod ścianą. Sprawia wrażenie samca alfa, silnego, sprawnego, takiego, który nie będzie miał problemu ze spłodzeniem potomstwa. W tańcu facet pokazuje, kto tu rządzi i kto jest najlepszą partią na sali. I jak tu się dziwić kobietom, że lubią tancerzy?

 

Nie można zapomnieć również o tak prozaicznym aspekcie jak fakt, że z mężczyzną umiejącym tańczyć kobieta lepiej się bawi, czy to na dyskotece, czy na weselu. Bo jak tu się dobrze bawić z kimś, kto jak ognia unika tańca i cały czas przesiaduje w kącie? A że kobiety lubią tańczyć, oczywisty wydaje się być wybór między tancerzem a sztywnym nudziarzem.

 

Gdzie poznać faceta z żyłką tancerza? Kobiety, którym marzy się romans z takim facetem, powinny zapisać się na wspomniany kurs taneczny. Jeśli wystarczająca będzie sama umiejętność wyczucia rytmu, a niekoniecznie znajomość kroków jive czy samby, można wybrać się na dyskotekę lub do klubu. Można też rzucić okiem na ogłoszenia matrymonialne w portalu randkowym i szukać takiego profilu, którego właściciel chwali się umiejętnością tańczenia.